Kariéra  /  Manažér tímu

Manažér tímu

Miesto práce

Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Termín nástupu

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo ťa u nás bude čakať?

  • Riadenie a koordinovanie obchodného tímu
  • Nábor a adaptácia nových členov tímu
  • Rozvoj a zväčšovanie klientskeho kmeňa s cieľom napĺňať stanovené ciele
  • Udržiavanie a rozvoj vzťahov s kľúčovými klientami

Pozícia je vhodná pre manažérov so skúsenosťami s riadením obchodných tímov (poisťovníctvo, bankovníctvo výhodou) a aj pre obchodníkov (poistenie, bankové produkty), ktorí majú záujem o rozvoj svojej kariéry na pozícií manažéra.

  • atraktívne nadštandardné odmeňovanie (flexibilné, ročné, kvartálne a mesačné odmeny)
  • flexibilný pracovný čas (v tomto ti nechávame voľnosť)
  • osobnostný rozvoj a vzdelávanie
  • silnú značku a jasnú stratégiu
  • moderné a digitálne prostredie
  • tímovú spoluprácu, spoločné teambuldingové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- skúsenosti s obchodom a vedením tímu
- veľmi dobré prezentačné a komunikačné zručnosti
- silné proklientské nastavenie
- silno vypestované hodnoty: čestnosť, lojalita, férovosť
- orientácia na výsledky

Od 1 250 EUR/mesiacMinimálny plat od 1250€/mesačne, doplnený o zaujímavú variabilnú zložku závislú od výkonu a plnenia cieľov. Spoločne sa môžu hýbať od 2200 eur/mesačne. Samozrejme mzda sa odvíja aj od seniority kandidáta.

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis