Umývač/profesionálny detailer motorových vozidiel v 5* autoumyvárni s kariérnym rastom

GENERAL WASH, s. r. o.

Miesto práce
Aupark Žilina, Veľká Okružná, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné čistenie osobných motorových vozidiel v obchodnom centre ZOC MAX alebo AUPARK. Nevyžadujeme prax. Každého záujemcu odborne zaškolíme.

- vynikajúca pracovná atmosféra
- práca v príjemnom a vykurovanom prostredí
- možnosť umývania a voskovania vlastného vozidla zdarma
- variabilný pracovný čas
- výborné platové ohodnotenie
- možnosť kariérneho rastu (manažér smeny)

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite nám prosím životopis na e-mailovú adresu a my sa Vám telefonicky v každom prípade ozveme. :-)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrá povaha a dobrá nálada
- vzťah k automobilom
- zmysel pre detail
- zodpovednosť
- manuálna zručnosť
- prirodzená komunikatívnosť
- chuť vytvárať zákazníkom úsmev na tvári
- skúsenosť s umývaním vozidiel výhodou

Profesionálna ručná autoumyváreň v Žiline v zábavno-obchodnom cetre MAX a AUPARK s dlhoročnou praxou v 100% ručnom čistení vozidiel prémiovou pH neutrálnou autokozmetikou. Našou prednosťou je vysoká kvalita, ktorú poskytujeme pomocou dobrého a profesionálneho kolektívu.
ID: 4234126  Dátum zverejnenia: 18.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac