Lešenár

GENERAL SCAFFOLDING, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 700 EUR/mesiacOd 1000 do 1700,- EUR v závislosti od skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame výbornú pracovnú príležitosť pre lešenárov aj nelešenárov. Ponúkame kariérne možnosti, kvalifikované školenia s možnosťou stať sa skutočným profesionálom na medzinárodnej úrovni.

Náplň práce je montáž a demontáž fasádneho alebo priemyselného lešenia pre rôzne druhy budov v Bratislave. Práca je vykonávaná prevažne v exteriéri objektov.

Kvalifikované školenia hradené zamestnávateľom.
Neustále vzdelávanie a získanie nových kvalifikácií.
Finančná podpora na stravu po dobu 1 mesiaca.
Zaujímavý spôsob odmeňovania.
Program zdravotnej starostlivosti.

Informácie o výberovom konaní

Čerpáme z našich 8 ročných skúseností.

Pomôžeme vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku. Súčasťou doplnkových služieb je aj bezplatná infolinka.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka.

Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. Nesprostredkuvávame prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Lešenár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax s GEDOU vítaná.

Špecializujeme sa na lešenárske práce a dodávanie personálu pre toto odvetvie pre Slovenských aj zahraničných klientov. Našimi klientmi sú renomované Slovenské a zahraničné spoločnosti, ktorým poskytujeme subdodávateľskú podporu. Sme stabilným partnerom a dlhodobo vieme dodávať pracovnú silu na vybrané projekty pre našich partnerov podľa ich zverených požiadaviek.
ID: 3474185  Dátum zverejnenia: 3.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 700 EUR/mesiacOd 1000 do 1700,- EUR v závislosti od skúseností.