Telefonický operátor - plat 1300€

General Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/ dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 600 EUR/mesiac- bezkonkurenčný provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme ambicióznych kolegov, ktorí radi prijímajú nové výzvy a zmeny. Ak rád/a komunikuješ, u nás sa budeš cítiť ako doma. Staňte sa Telefonickým operátorom v spoločnosti, ktorá má skúsenosti a všetko potrebné k tomu, aby ste začali byť úspešnými a zarábali nadštandard! Všetko záleží na TEBE!

Náplň práce je jednoduchá:
- úvodné školenie do života našej spoločnosti hradené firmou, kde sa naučíš všetko, čo budeš potrebovať
- aktívne oslovovanie a následná komunikácia s klientmi za účelom ponuky zaujímavých obchodných príležitostí
- prvé kontakty s klientmi a budovanie vzťahov, partnerstiev na osobných stretnutiach priamo v našej spoločnosti
- analýzy problémov existujúcich klientov a presadzovanie vlastných návrhov a riešení
- administratíva, práca s interným informačným systémom spoločnosti
- vyhľadávanie investičných príležitostí

Čo ponúkame:
- pracovná doba pondelok - štvrtok od 08:30 do 17:00, v piatok je pracovná doba skrátená do 15:00!
- získanie nových pracovných skúseností aj pre kandidátov bez praxe
- možnosť nadštandardného zárobku vo forme provízií
- firemný počítač a vlastný mobilný telefón
- možnosť kariérneho rastu
- teambuildingy, motivačné súťaže
- káva a čaj na pracovisku
- stabilnú prácu v priateľskom kolektíve

Ak Ťa náplň pracovnej ponuky zaujal/a a chceš sa stať naším novým členom tímu, stačí len poslať životopis a my sa Ti ozveme. Všetko o práci si povieme na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- energiu a chuť pracovať hlavou (aj vlastnou ... )
- chuť mať dlhodobú a prosperujúcu prácu
- zmysel a orientáciu na novodobé technológie
- focus na kariérny rast
- chuť postarať sa o našich zákazníkov
- vytrvalosť, odvaha, tímovosť
- komunikačné zručnosti

General Consulting s.r.o. je spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu a ponúka investičné služby v sektore kapitálového trhu. Spoločnosť sa zaoberá vyhľadávaním kontaktov potencionálnych klientov nie len v oblasti obchodu, reklamy, marketingu, ale taktiež finančných trhov. Propagujeme značky našich partnerov, vykonávame prieskum trhu a verejnej mienky a poskytujeme najlepší servis pre klientov spoločnosti.
ID: 4588536  Dátum zverejnenia: 27.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac