Konzultant predaja - od 1050 € (plus bonusy) - nástup ihneď

General Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť General Consulting, s.r.o. hľadá na spoluprácu ambiciózneho kolegu, ktorý sa nebojí nových výziev. Ak si samostatný, spoľahlivý, komunikatívny a máš príjemný prejav pri telefonickom kontakte, táto pozícia je vhodná pre Teba.
Ponúkame Ti prácu, v ktorej budeš telefonicky komunikovať s našimi klientmi za účelom sprostredkovania zaujímavých obchodných príležitostí.

Čo bude Tvojou úlohou?

- Prezentácia obchodných partnerov / predstavenie našej spoločnosti.
- Pravidelné informovanie klientov o nových trendoch na finančnom trhu.
- Vyhodnocovanie investičných príležitostí.
- Plnenie obchodných cieľov a plánov spoločnosti.
- Akvizícia nových klientov.
- Budovanie vzťahov, partnerstiev s klientami na osobných stretnutiach priamo v sídle
spoločnosti.

- Bezplatné zaškolenie zabezpečené spoločnosťou
- Služobný telefón (aj na súkromné účely)
- Pravidelné vzdelávanie sa v oblasti marketingu a predaja
- Motivačné ohodnotenie pre tých najlepších
- Možnosť kariérneho rastu a dlhodobej spolupráce
- Naučiť sa analyzovať finančné trhy / vyhľadávať kľúčové informácie
- Pracovná doba od PO-PIA od 08:30 - 17:00

Informácie o výberovom konaní

Prvé kolo pohovorov momentálne prebieha cez skype.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, predaj, klientský pracovník, kapitálové trhy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť, diskrétnosť a samostatnosť
- odolnosť voči stresu, schopnosť riešiť viacero požiadaviek
súčasne
- organizačné schopnosti, dôslednosť a precíznosť
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie, kultivovanosť
- ambiciózny typ, ktorý chce v živote niečo dosiahnuť

General Consulting s.r.o. je spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu a ponúka investičné služby v sektore kapitálového trhu. Spoločnosť sa zaoberá vyhľadávaním kontaktov potencionálnych klientov nie len v oblasti obchodu, reklamy, marketingu, ale taktiež finančných trhov. Propagujeme značky našich partnerov, vykonávame prieskum trhu a verejnej mienky a poskytujeme najlepší servis pre klientov spoločnosti.
ID: 4041300  Dátum zverejnenia: 3.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac