Projektový špecialista (EÚ fondy) - odborná stáž

Gemini Group, s.r.o.

Jégého, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho projektového tímu hľadáme mladého kolegu alebo kolegyňu, ideálne študenta VŠ, ktorý sa chce naučiť veľa praktických poznatkov ohľadom problematiky čerpania dotácií zo štrukturálnych fondov EÚ a iných grantových mechanizmov.

Pracovná pozícia je otvorená ako platená stáž, keďže predstavuje kombináciu štúdia a pracovnej agendy.

Náplň práce:

• Spracovanie a implementácia projektov pre slovenské samosprávy (obce a mestá), firmy, školy, tretí sektor v rámci:

- Štrukturálnych fondov EÚ (oblasti: životné prostredie, regionálny rozvoj, podpora podnikateľského sektora, sociálna oblasť a iné).

- Plánu obnovy.

- Medzinárodných a bilaterálnych grantových schém (napr. Horizon Europe, Granty EHP a Nórska).

- Štátnych výnosov a dotácií (najmä Envirofond, MH SR, MF SR).

•Komunikácia s členmi projektového tímu.

•Komunikácia s riadiacimi orgánmi.

•Možnosť získania a rozšírenia cenných praktických skúseností z medzinárodných ale i lokálnych projektov (štrukturálne fondy EÚ, bruselské granty), consultingu, marketingu, manažmentu, účtovníctva, finančného riadenia, vzdelávania, ľudských zdrojov.

•Kompletné zaškolenie (projektový manažment, tvorba projektov, implementácia projektov, soft skills). Naša spoločnosť vydala unikátnu Príručku projektového manažéra a vydáva vlastný časopis o dotáciách s názvom "GRANT".

•Home Office podľa potreby.

Váš životopis v SJ zašlite prosím na doleuvedenú e-mailovú adresu.
Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú základné kritériá.
Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Gemini Group s. r. o. je medzinárodná konzultačná spoločnosť, ktorá pre svojich klientov poskytuje pomoc najmä v oblasti projektového (grantového) manažmentu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Regionálny rozvoj, verejná správa, manažment, ekonomické príp. technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Iné požiadavky:

•Vzdelanie – ideálne verejná správa, medzinárodný manažment, regionálny rozvoj, účtovníctvo, ekonómia príp. iný odbor súvisiaci s EÚ, štrukturálnymi fondami.

•PC zručnosti - pokročilý.

•Iné - vysoká precíznosť, analytické myslenie, zodpovednosť, silný time management.

•Veľmi dobrý písomný prejav.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4356031  Dátum zverejnenia: 2.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.