900 - 1 800 EUR

Projektový manažér/-ka (EÚ fondy)

Gemini Group, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho projektového tímu hľadáme odborníka v oblasti projektového manažmentu s orientáciou na granty a dotácie.

Náplň práce:

• Spracovanie projektov pre slovenské samosprávy (obce a mestá), firmy, školy, univerzity, tretí sektor v rámci:

- Štrukturálnych fondov EÚ (oblasti: životné prostredie, regionálny rozvoj, podpora podnikateľského sektora, výskum a vývoj, vzdelávanie, sociálna oblasť a iné)

- "Bruselských" grantov (najmä Horizon2020, oblasti: výskum, vývoj a komercionalizácia prototypov v SME/MSP)

- Medzinárodných a bilaterálnych grantových schém (napr. ENPI, Central Europe, Visegrad fund)

- Štátnych výnosov a dotácií (najmä Envirofond, MH SR, MF SR)

- Menších súkromných grantov

• Príprava projektových príloh (rozpočty, finančné analýzy, štúdie uskutočniteľnosti, čestné prehlásenia atď.).

• Monitoring aktuálnych a plánovaných výziev.

• Prieskum trhu v danej oblasti s cieľom získania potrebných informačných vstupov do projektov.

• Komunikácia s členmi projektového tímu.

• Komunikácia s ministerstvami a bruselskými inštitúciami.

• Osobná, telefonická a e-mailová komunikácia s existujúcimi a potenciálnymi zákazníkmi.

• Podpora pri verejnom obstarávaní.

• Implementácia schválených projektov (tvorba žiadostí o platbu, monitorovacích správ, publicity projektov a pod.)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900

• Možnosť získania a rozšírenia cenných praktických skúseností z medzinárodných ale i lokálnych projektov (štrukturálne fondy EÚ, bruselské granty), consultingu, marketingu, manažmentu, účtovníctva, finančného riadenia, vzdelávania, ľudských zdrojov.

• Kompletné zaškolenie (projektový manažment, tvorba projektov, implementácia projektov, soft skills). Naša spoločnosť v súčasnosti vydala unikátnu príručku projektového manažéra a vydáva vlastný časopis o dotáciách "GRANT".

• K základnej mzde prislúcha aj variabilná zložka odmeny, ktorá je závislá od počtu vypracovných projektov v danom mesiaci. Priemerná mesačná mzda vrátane variabilnej časti odmeny u rovnakých existujúcich pozícii v spoločností sa pohybuje medzi 1 400 Eur až 1 800 Eur brutto.

• Pri dohode o pracovnej činnosti je hodinová sadzba vo výške 7,- Eur / hod.

• Notebook, telefón.

Váš životopis v SJ zašlite prosím na doleuvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú základné kritériá.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2019 (ostáva ešte 27 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Gemini Group s. r. o. je medzinárodná konzultačná spoločnosť, ktorá pre svojich klientov poskytuje pomoc najmä v oblasti projektového (grantového) manažmentu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Regionálny rozvoj, verejná správa, manažment, ekonomické príp. technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Iné požiadavky:

• Vzdelanie – ideálne verejná správa, medzinárodný manažment, regionálny rozvoj príp. iný odbor súvisiaci s EÚ, štrukturálnymi fondami.

• PC zručnosti - pokročilý.

• Účtovníctvo (rozpočtovanie) - stredne pokročilý.

• Prax s verejným obstarávaním - výhodou.

• Iné - vysoká precíznosť, analytické myslenie, zodpovednosť, silný time management.

• Veľmi dobrý písomný prejav.

• Vystupovanie na úrovni - podmienkou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Gemini Group s. r. o.
Lamanského 18
83103 Bratislava

Kontakt

ID: 1687158   Dátum zverejnenia: 13.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900