Lešenár (m/ž/d)

GEMEINHARDT SERVICE GmbH

Miesto práce
Roßwein, Nemecko
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rovnováha medzi prácou a životom Vytvárajte s nami hodnoty pre budúcnosť!

Tieto úlohy na vás čakajú

  • Plánujú a navrhujú lešenie, ktoré zaručuje optimálne prispôsobenie a stabilitu.
  • Montáž a demontáž lešenia
  • V záujme zaistenia bezpečnosti pri všetkých projektoch patrí k vašim činnostiam aj oprava lešenia.
  • Dobrá tímová práca: či už ide o klientov, architektov, kolegov alebo dodávateľov.
  • Dodržiavanie všetkých bezpečnostných predpisov a noriem s cieľom zabezpečiť bezpečné pracovné prostredie pre všetkých zúčastnených je vašou najvyššou prioritou.

Nie ste si istí, či je táto práca pre vás vhodná?

Nie ste si istí, či vám náplň práce vyhovuje na 100 %? Nemusíte spĺňať všetky požiadavky!
Profesionálny úspech závisí nielen od vašich vlastných schopností, ale aj od toho, ako niekto zapadne do tímu a spoločnosti. Vo férovom a jednoduchom procese podávania žiadostí vám a nám ponúkame možnosť to spoločne zistiť. Dôležité je, aby ste sa jednoducho prihlásili a potom sa navzájom spoznáme.

Dobré dôvody, prečo si vybrať práve nás

U nás sú všetci zamestnanci spravodlivo odmeňovaní, takže si môžu zabezpečiť svoju budúcnosť prácou na plný úväzok a dlhodobo plánovať bez akýchkoľvek obáv. Správna nie je len nástupná mzda: Aj naši stážisti dostávajú nadštandardnú mzdu a nekvalifikovaní zamestnanci profitujú z našich atraktívnych miezd. Ponúkame nielen dobrý plat a bezpečné vyhliadky do budúcnosti:

  • Odmeňovanie vychádza z kolektívnej zmluvy lešenárskeho remesla
  • Pracovná zmluva na dobu neurčitú
  • Pomoc pri premiestnení
  • Organizujeme 4 firemné podujatia ročne
  • Zadávanie, plánovanie a spracovanie objednávok je pohodlné a jednoduché pomocou moderného tabletu
  • Možnosť prenájmu pracovného bicykla (e-bike)
  • Rozsiahle sociálne výhody, ako napríklad: Príspevok, cestovné náklady, zdravotný bonus, miesto v dennom centre, kapitálotvorné výhody, rezervný fond, základné životné poistenie
  • 40-bodový bonusový program s výhodami, ktoré by presahovali rámec tohto článku. Program vám radi podrobne predstavíme na osobnom stretnutí.
  • Vedenie orientované na hodnoty
  • Dobrá pracovná atmosféra: rovnováha medzi prácou a životom
  • Školenie a koučovanie

Informácie o výberovom konaní

Takto to pokračuje

Prihlášku podajte priamo online kliknutím na tlačidlo "Reagovať na ponuku". Trvá to len tri minúty!

Ak máte akékoľvek otázky, použite vopred kontaktné údaje kontaktnej osoby.
Následne si s vami dohodneme telefonické stretnutie na krátky pohovor.
Potom sa osobne spoznáme a preberieme všetky podrobnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Zručnosti - nájdete sa v tomto profile

  • Ukončené odborné vzdelanie v odbore lešenár (m/ž/d) alebo aspoň 3 roky odbornej praxe v oblasti lešenárstva.
  • Môžete komunikovať v nemčine.
  • Ste držiteľom vodičského preukazu skupiny CE.
  • Tím je pre vás na prvom mieste, vaši kolegovia vedia, že sa na vás môžu spoľahnúť.

Naším cieľom je ponúknuť pracovné prostredie, v ktorom je každý rešpektovaný a vážený. Spravodlivé mzdy sú pre nás samozrejmosťou.
Vieme, že: Každý z našich zamestnancov prispieva k tomu, aby sme sa stali vedúcou a úspešnou spoločnosťou v oblasti špecializovaného lešenia.

Sme presvedčení, že samotná honba za ziskom nie je udržateľným prístupom k dlhodobému úspechu. Ako člen hnutia Hospodárstvo pre spoločné dobro sme presvedčení, že etický a hodnotovo orientovaný rozvoj našej spoločnosti vytvára dobré rámcové podmienky a príležitosti pre našich zamestnancov a ľudí v našom regióne.

Hľadáte zamestnávateľa, ktorý rozpozná a aktívne podporuje váš potenciál? Takého, ktorý s vami bude objavovať nové cesty a otvárať nové perspektívy? V spoločnosti Gemeinhardt môžete očakávať otvorenú firemnú kultúru a atraktívne pracovné podmienky. Práca v spoločnosti Gemeinhardt je predovšetkým rozmanitá a inovatívna.
Urobíme všetko pre to, aby sme vás ako zamestnanca zaujali. V krajine odborníkov a realizátorov, teda v strednom Sasku, vám ponúkame maximálnu slobodu a najlepšie pracovné a životné podmienky. Aby ste mohli optimálne skĺbiť prácu a život.

Sme stredne veľká spoločnosť a odborníci na lešenie s vášňou. S našimi službami mierime vysoko a staviame lešenia a špeciálne lešenia pre všetky výzvy.
Blízkosť k našim zákazníkom a vynikajúca kvalita našich výrobkov a služieb nám zaručujú úspech.

Považujeme za svoju zodpovednosť podporovať spoločnosť a životné prostredie v našej domovskej krajine. V čase rastúcej sociálnej nespravodlivosti sme príkladom ľudskosti. V oblasti sponzorstva a darcovstva podporujeme rôzne projekty, inštitúcie a organizácie v oblasti vzdelávania, kultúry a sociálnych vecí.

Ľudia s rôznymi zručnosťami a skúsenosťami budujú spolu s nami a vytvárajú tak niečo výnimočné pre náš priemysel. Vytvárame hodnoty pre budúce generácie a šetrne zaobchádzame so životným prostredím a zdrojmi.

Ak sa chcete stať hodnotnou súčasťou tejto spoločnosti, určite sa prihláste.

Kontakt

ID: 4795930  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac