Montážny pracovník/mechanik - práca na 1 zmenu

INDEX Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
dohodou
6,12 - 6,6 EUR/hod.Nástupný plat od 6,12€/hod., po dobe určitej 6,36/hod. Plat pozostáva z fixnej a variabilnej časti mzdy. Individuálne ohodnotenie a možnosť profesijného rastu po zaškolení.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nemeckú spoločnosť INDEX Slovakia s.r.o, so sídlom v Malackách, hľadáme zodpovedných, manuálne zručných montážnych pracovníkov/mechanikov, ktorí sa budú podieľať na nasledových úlohách:
* Montáž CNC sústruhov - montovanie strojných celkov a ich častí podľa technickej dokumentácie
* Montáž podskupín CNC sústruhov (ručné opracovávanie strojných častí rezaním, sekaním, pilovaním, ohýbaním, vŕtaním, vystruhovaním)
* Nastavenie a preskúšanie funkčnosti CNC sústruhov
* Odstraňovanie zistených odchýlok
* Čítanie technickej dokumentácie
* Iné montážne a zámočnícke práce

- po skúšobnej dobe a zaučení možnosť osobného a profesijného rastu
- práca na TPP ako interný zamestnanec spoločnosti Index Slovakia s.r.o., nie cez agentúru
- príjemné pracovné prostredie menšej a stabilnej spoločnosti s viac ako 25 ročnou tradíciou na Slovensku a s viac ako 100-ročnou históriou v Nemecku
- práca na 1 zmenu (po-pia od 7.00 - 15.30)
- príspevok na stravu zamestnancov, zamestnanec hradí len 1€/obed
- príspevok na dopravu podľa počtu km
- vianočné a jubilejné prémie

V prípade Vášho záujmu nám pošlite životopis na uvedený mail. Vhodných kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technická manuálna zručnosť
- precíznosť a spoľahlivosť
- práca v tíme
- ochota učiť sa nové postupy
- pripravenosť prevziať nové pracovné úlohy

Generálne opravy - REPAS a montáž nových podskupín CNC sústruhov Index, Traub
Nový projekt - montáž priemyselných 3D tlačiarní od r.2021/2022

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3203976  Dátum zverejnenia: 22.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6,12 EUR/hod.