Obchodný reprezentant - Junior

GeLiMa, a.s. Liptovský Mikuláš

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.1.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný reprezentant - Junior sa venuje hľadaniu nových obchodných príležitostí, ako aj budovaniu a udržiavaniu vzťahov s existujúcimi zákazníkmi. Vynakladá úsilie na uspokojenie požiadaviek zákazníka od prvotnej požiadavky až po konečnú realizáciu obchodného prípadu, pri rozvoji ich projektov v rámci technickej, legislatívnej a marketingovej podpory.

Právomoci a zodpovednosti:
- zabezpečenie propagácie výrobkov na trhu s doplnkami výživy v strednej a východnej Európe
- vyhľadávanie nových obchodných partnerov
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- stanovenie obchodných a zmluvných podmienok pre zákazníkov
- udržiavanie dobrých vzťahov so zákazníkmi
- analýza predajov a trhu
- koordinácia marketingových stratégií, podpora predaja, dosahovanie obchodných cieľov, plánov a aktivít

- trvalý pracovný pomer so skúšobnou dobou 3 mesiace
- stabilná práca v prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti
- služobný telefón
- služobné auto
- služobný notebook
- DDS 4 %

Všetkým uchádzačom ďakujeme za zaslanie životopisu v slovenskom aj anglickom jazyku.
Vážime si Váš záujem a môžete sa spoľahnúť, že Váš životopis starostlivo posúdime a dostanete od nás spätnú väzbu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chemicko-technologické, potravinárske, marketing/obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

V oblasti predaja potravinárskych produktov a získavania zákazníkov.

Počet rokov praxe

5

Skúsenosti s vyhľadávaním nových zákazníkov.
Prozákaznícke myslenie, obchodnícke, prezentačné a vyjednávacie zručnosti.
Ochota cestovať v rámci EÚ, časté cestovanie.
Dôslednosť, samostatnosť, flexibilita a zodpovednosť.
Znalosť nemeckého alebo francúzskeho jazyka je vítaná.

Spoločnosť GeLiMa, a.s., je potravinársky podnik, ktorý je jednou zo štyroch dcérskych výrobných spoločností francúzskej skupiny Weishardt holding, štvrtého najväčšieho výrobcu želatíny na svete. Na Slovensku a v širokom okolí susedných krajín je výrobný profil spoločnosti GeLiMa, a.s. jedinečný a to robí všetkých pracovníkov v spoločnosti odborníkmi v tejto potravinárskej sekcii. Spoločnosť Weishardt holding ponúka širokú škálu tradičných želatín bravčového a rybacieho pôvodu na farmaceutické, potravinárske a technické použitie. S podnikom GeLiMa, a.s., vlastní aj ďalšie 3 výrobné závody (v Kanade a vo Francúzsku), ktoré spolu so svojimi obchodnými prevádzkami zabezpečujú distribúciu želatíny do rôznych častí sveta (obchodné zastúpenie vo Francúzsku, Španielsku, Japonsku, Poľsku Maďarsku a Kanade). Cieľom spoločnosti GeLiMa, a.s. je uspokojiť najnáročnejších zákazníkov zaručením potravinovej bezpečnosti a sledovateľnosti. Spoločnosť dbá na pozitívnu podnikovú klímu, odborné znalosti pracovníkov a dobré vzťahy na pracoviskách medzi bežným pracovným personálom a nadriadenými.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4439646  Dátum zverejnenia: 6.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac