Technik/-čka laboratórnej kontroly a zaistenia kvality

GeLiMa, a.s. Liptovský Mikuláš

Miesto práce
Priemyselná 1, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
máj 2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 094,3 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Laboratórna kontrola kvality:
Zabezpečiť mikrobiologické a fyzikálno-chemické analýzy v plnom rozsahu od prijatia vzoriek, ktoré sa majú analyzovať, až po spracovanie výsledkov a archiváciu vzoriek.

Zaistenie kvality:
1. Podieľať sa na vypracovaní, rozširovaní a archivácii dokumentácie kvality v určenom rozsahu.
2. Zúčastňovať sa na zlepšovaní zavedených procesov Systému manažérstva kvality, Systému manažérstva bezpečnosti potravín.

Typické činnosti vykonávané na pozícii:
• Odber vzoriek vo výrobe alebo prijímanie vzoriek odobratého materiálu, kontrola identifikácie a registrácia vzoriek, príprava vzoriek a iného materiálu na analýzu
• Vykonávanie laboratórnych vyšetrení vzoriek medziproduktov, hotových výrobkov pomocných materiálov, odvodených produktov a iných vzoriek podľa štandardných analytických metód.
• Obsluhovanie prístrojov laboratórneho pracoviska.
• Zaznamenanie nameraných výsledkov do laboratórnych denníkov a záznamov kvality.
• Práca s PC, zaznamenanie výsledkov do PC, vyhodnocovanie výsledkov, porovnanie so zavedenými špecifikáciami, vypracovanie tabuliek, trendov.
• Archivácia vzoriek
• Príprava požadovanej dokumentácie v súlade so zavedeným systémom manažérstva kvality a manažérstva bezpečnosti potravín.
• Práca v súlade s platnými firemnými predpismi.

Stabilita silnej nadnárodnej spoločnosti
Možnosť získania bonusov
Profesionálne zaškolenie
Práca vo veľmi zohranom kolektíve a v dobrej atmosfére

Informácie o výberovom konaní

Prosíme zaslať motivačný list a životopis
v slovenskom aj anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárske, chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Komunikatívna, pozitívna a dobre organizovaná osobnosť so zmyslom pre tímovú prácu.
Samostatnosť, precíznosť, spoľahlivosť, zodpovednosť.
Odolnosť voči stresu.
Skúsenosť s prácou v laboratóriu.
Skúsenosť so systémom manažérstva kvality a
bezpečnosti potravín.

Spoločnosť GeLiMa, a.s., je potravinársky podnik, ktorý je jednou zo štyroch dcérskych výrobných spoločností francúzskej skupiny Weishardt holding, štvrtého najväčšieho výrobcu želatíny na svete. Na Slovensku a v širokom okolí susedných krajín je výrobný profil spoločnosti GeLiMa, a.s. jedinečný a to robí všetkých pracovníkov v spoločnosti odborníkmi v tejto potravinárskej sekcii. Spoločnosť Weishardt holding ponúka širokú škálu tradičných želatín bravčového a rybacieho pôvodu na farmaceutické, potravinárske a technické použitie. S podnikom GeLiMa, a.s., vlastní aj ďalšie 3 výrobné závody (v Kanade a vo Francúzsku), ktoré spolu so svojimi obchodnými prevádzkami zabezpečujú distribúciu želatíny do rôznych častí sveta (obchodné zastúpenie vo Francúzsku, Španielsku, Japonsku, Poľsku Maďarsku a Kanade). Cieľom spoločnosti GeLiMa, a.s. je uspokojiť najnáročnejších zákazníkov zaručením potravinovej bezpečnosti a sledovateľnosti. Spoločnosť dbá na pozitívnu podnikovú klímu, odborné znalosti pracovníkov a dobré vzťahy na pracoviskách medzi bežným pracovným personálom a nadriadenými.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4058817  Dátum zverejnenia: 9.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 094,3 EUR/mesiac