Mechanik

GeLiMa, a.s. Liptovský Mikuláš

Miesto práce
Priemyselná 1, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
763,-- EUR + príplatky (nočný, soboty, nedele, sviatky, rizikový)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávať práce pri opravách strojného zariadenia, prevádzať údržbu strojov a zariadení počas čistenia liniek.

Informácie o výberovom konaní

Pracovný pomer je na dobu určitú na 2-3 mesiace.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojný mechanik

Dynamický, zodpovedný, dôsledný a komunikatívny typ

Spoločnosť GeLiMa, a.s., je potravinársky podnik, ktorý je jednou zo štyroch dcérskych výrobných spoločností francúzskej skupiny Weishardt holding, štvrtého najväčšieho výrobcu želatíny na svete. Na Slovensku a v širokom okolí susedných krajín je výrobný profil spoločnosti GeLiMa, a.s. jedinečný a to robí všetkých pracovníkov v spoločnosti odborníkmi v tejto potravinárskej sekcii. Spoločnosť Weishardt holding ponúka širokú škálu tradičných želatín bravčového a rybacieho pôvodu na farmaceutické, potravinárske a technické použitie. S podnikom GeLiMa, a.s., vlastní aj ďalšie 3 výrobné závody (v Kanade a vo Francúzsku), ktoré spolu so svojimi obchodnými prevádzkami zabezpečujú distribúciu želatíny do rôznych častí sveta (obchodné zastúpenie vo Francúzsku, Španielsku, Japonsku, Poľsku Maďarsku a Kanade). Cieľom spoločnosti GeLiMa, a.s. je uspokojiť najnáročnejších zákazníkov zaručením potravinovej bezpečnosti a sledovateľnosti. Spoločnosť dbá na pozitívnu podnikovú klímu, odborné znalosti pracovníkov a dobré vzťahy na pracoviskách medzi bežným pracovným personálom a nadriadenými.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3427609  Dátum zverejnenia: 21.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 763,-- EUR + príplatky (nočný, soboty, nedele, sviatky, rizikový)