Vedúci skladu a logistiky automotiv

Gekkon s.r.o.

Miesto práce
Rybničná 30, Vajnory
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- objednávanie náhradných dielov - SK, EU, svet
- riešenie reklamácií aj v anglickom jazyku
- samostatná práca v sklade a na počítači - skladové hospodárstvo
- fyzický príjem a výdaj tovaru, rozdeľovanie tovaru podľa jednotlivých zákazok
- skladová evidencia dodaného a odoslaného tovaru v počítači
- zodpovednosť za zverené skladové zásoby
- inventarizácia
- prehľad a poriadok na sklade
- ojedinele rozvoz tovaru
- technicky zdatný v oblasti automotiv!!!

- istota a stabilita
- motivujúci zárobok
- stravné lístky v hodnote 4,- EUR
- 13. a 14. plat v prípade dobrého hospodárskeho výsledku
- možnosť absolvovania kurzu vodiča vzv

V prípade záujmu o túto pozíciu prosím zašlite Vašu žiadosť a životopis e-mailom. Vážime si každý záujem o prácu v našej spoločnosti, ale dovoľujeme si informovať, že odpovedáme len kandidátom, ktorí boli pozvaní na pohovor. Pozvania na pohovor a samotné pohovory sa budú realizovať priebežne v mesiaci september, október. Ďakujeme za pochopenie.
Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti Gekkon s.r.o. so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 ZZ.
CV nevybraných uchádzačov nebudú archivované, ale budú po skončení výberového konania vymazané.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.10.2020 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojársky priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- dobré organizačné schopnosti
- samostatná práca
- zmysel pre logistiku a poriadok
- schopnosť organizovať tovar v sklade
- dobrý zdravotný stav
- užívateľská znalosť PC
- samostatnosť
- schopnosť pracovať tímovo a kolektívne
- flexibilita
- vodičský preukaz na VZV vítaný

Gekkon s.r.o. je česko-slovenská privátna spoločnosť, ktorá ponúka komplexnú ponuku produktov a služieb, zahŕňajúcu nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky, náhradné diely, regálové systémy na mieru, poskytuje autorizovaný servis vozíkov, komplexné služby a poradenstvo v oblasti manipulačnej techniky, navrhuje optimalizáciu flotily

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Rybničná 30
83107 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimír Jágr
E-mail: poslať životopis
ID: 3965796  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac