Elektrikár - diagnostik strojov

Gekkon s.r.o.

Miesto práce
Rybničná 30, Vajnory
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 3 000 EUR/mesiacOdmeny / bonusy - osobný pohovor

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Diagnostika závad manipulačnej techniky
- Vykonávanie opráv v rámci záručného a pozáručného servisu manipulačnej techniky
- Vykonávanie servisných prác pri údržbe a opravách poľnohospodárskej techniky na dielni ako aj v teréne u zákazníka
- Príprava strojov na odovzdanie klientovi
- Nápravné a preventívne opatrenia pre odstránenie zistených nedostatkov
- Komunikácia so zákazníkom (zákaznícke služby)

- Zázemie v silnej a stabilnej spoločnosti
- Príležitosti na vzdelávanie a osobný rozvoj, či už prostredníctvom diskusií alebo účasťou na odborných školeniach
- Dobré finančné ohodnotenie
- Priamy kontakt so špičkovou technikou
- Zaujímavá a inovatívna práca
- Pravidelné vzdelávanie v odbore, servisné školenia
- Závodné stravovanie/stravné lístky
- Mobil / notebook
- Nástup možný ihneď

Ak ťa baví manipulačná technika a chceš pracovať so špičkovou technikou, tak potom si na správnom mieste! Práve rozširujeme náš servisný tím na centrále v Bratislave. Do Bratislavy hľadáme skúsených mechanikov – diagnostikov a technika náhradných dielov. Ak sa staneš súčasťou servisného tímu Gekkon, čaká ťa atraktívne finančné ohodnotenie a zaujímavé firemné benefity! Pracovať v našom tíme je dynamické, pestré a plné výziev, pretože chceme veci vylepšovať a neuspokojíme sa s priemerom. Zároveň ponúkame stabilitu a príjemné pracovné prostredie.
Váš životopis prosím zašlite na email uvedený nižšie.
Nástup možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektromechanik / automechanik

Ostatné znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ vzdelanie v odbore elektromechanik, elektrotechnik alebo automatizácia
- Platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach §22, §23 vyhlášky č. 508/2009 Z.z. - samostatný elektrotechnik s rozsahom na vysoké napätie
- Vodičský preukaz sk. B
- Prax v oblasti opráv el. zariadení minimálne 3 roky
- Vysoké pracovné nasadenie, časová flexibilita
- Spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita, precíznosť, zmysel pre detail, organizačné schopnosti, tímová spolupráca, zodpovedný prístup k práci
- Aktívny prístup k zákazníkom, orientácia na zákazníka, komunikatívnosť
- Schopnosť pohotovo reagovať a riešiť vzniknuté problémy, analytické a technické myslenie
- Chuť stále sa učiť, hľadať nové riešenia

Gekkon s.r.o. je stabilná a silná slovenská spoločnosť s viac ako 23 ročnou históriou. Poskytujeme kompletné služby v oblasti manipulačnej techniky a vykonávame komplexný servis flotíl manipulačnej techniky našich zákazníkov.
Počas pandémie sme rozšírili našu činnosť o veľkoobchod v oblasti kancelárskych a hygienických potrieb.

www.B2Bexpert.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 297862  Dátum zverejnenia: 17.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac