Dopravca s vlastným vozidlom - Kuriér - pobočka Poprad

Sme súčasťou nadnárodnej logistickej skupiny Geis so sídlom v nemeckom Bad Neustadtu. V Slovenskej republike pôsobíme už od roku 2006 a patríme medzi najväčších poskytovateľov komplexných prepravných a logistických služieb.

Pracovná pozícia v kocke

Lokalita: Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Typ úväzku: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Odbor: Logistika
Mzdové podmienky (brutto): 4 000 EUR/mesiacCca 3500 Eur až 4500 Eur (bez DPH) za mesiac v závislosti od trasy a výkonu vozidla. 1 Eur až 1,10 EUR/km bez DPH

Náplňou Vašej práce bude predovšetkým:

V prípade záujmu o Dopravcu (spoločnosť s r.o. s vlastným vozidlom alebo vozidlami):
  • spolupráca formou zmluvy o preprave veci.
  • platba - podľa typu vozidla, možnosť dohody v prípade dlhodobej spolupráce
  • požadovaný typ vozidla: Cargo vozidlo s hydraulickým čelom - 7,5 t alebo 12t.

Náplňou práce je:
  • preprava a doručovanie zásielok na území niekoľkých okresov
  • vyzdvihovanie a doručovanie zásielok na území Popradu a okolia
  • vedenie evidencie a administratívy k zásielkam.

Naše požiadavky na kandidátov:

  • prax v oblasti dopravy formou živnosti,
  • znalosť regiónu Poprad a okolie
  • časová flexibilita
  • v prípade záujmu o Kuriéra - vodičský preukaz typu C - PODMIENKOU!

Nástup

ihneď

Kontakt

Kontaktná osoba: Marian Kupčo
E-mail: poslať životopis

Mám záujem o túto pozíciu Späť na výpis pozícií
ID: 4289880  Dátum zverejnenia: 12.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac