Zástupca prevádzkového riaditeľa

Sme súčasťou nadnárodnej logistickej skupiny Geis so sídlom v Nemecku. Na Slovensku pôsobíme už od roku 2006 a patríme medzi najväčších poskytovateľov komplexných prepravných a logistických služieb.
Táto pozícia je zaujímavou výzvou pre skúseného odborníka, ktorý už dlhšiu dobu pracuje na trhu prepravnej logistiky v rámci Slovenska poprípade aj v regióne CEE. Hľadáme človeka, ktorý má skúsenosti s aktívnym riadením prevádzky.

Pracovná pozícia v kocke

Lokalita: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Typ úväzku: plný úväzok
Odbor: Prevádzka, Logistika
Mzdové podmienky (brutto): 2 500 - 4 000 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od praxe a skúseností kandidáta
Znalosti:

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Náplňou Vašej práce bude predovšetkým:

Spolupodieľa sa na :
  • metodickom riadení pobočiek a oddelení spoločnosti v prevádzkovej oblasti,
  • prijímaní opatrení a rozhodnutí pre racionalizáciu a efektívnosť práce na pobočkách,
  • zodpovednosti za dodržovanie pracovných procesov a postupov, dodržovanie kvality práce,
  • zodpovednosti za efektívne riadenie a controlling nákladov, hlavne dopravných nákladov,
  • tvorbe budgetu spoločnosti a pláne nákladov pre pobočky.

Naše požiadavky na kandidátov:

  • SŠ/VŠ vzdelanie,
  • doložiteľná prax min. 3 roky v oblasti dopravy/zasielateľstva,
  • vyjednávacie, prezentačné a komunikačné zručnosti,
  • dynamická osobnosť s analytickým myslením a orientáciou na výsledky,
  • schopnosť riadenia ľudí,
  • dobrá znalosť práce s MS Office,
  • dobrá znalosť AJ, (NJ výhodou) – pre komunikáciu s centrálou aj klientmi,
  • vodičský preukaz sk.B, aktívny vodič,
  • časová flexibilita, lojalita, trestná bezúhonnosť.
  • miesto výkonu práce Zvolen alebo Bratislava/Bernolákovo a SK

My môžeme ponúknuť:

Ponúkame profesionálne zázemie silnej a stabilnej nadnárodnej spoločnosti, príjemné a moderné pracovné prostredie centrály spoločnosti, motivovaný pracovný tím a ďalšie vzdelávanie v odbore prepravnej logistiky. Možnosť osobnej a profesijnej sebarealizácie vďaka pestrej náplni práce.

Ďalej ponúkame:
Jazykové kurzy
Služobný automobil aj na súkromné účely,
Mobilný telefón, notebook
Pravidelnú mesačnú mzdu - do 15. v mesiaci,
Príspevok na stravné lístky,
Vážime si zamestnancov, slávime životné a pracovné jubileá
Možnosť zapojenia do programu Multisport
A pod.

Nástup

dohodou

Žiadosti s profesijným životopisom zasielajte mailom na uvedenú kontaktú adresu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Švecova
E-mail: poslať životopis

Mám záujem o túto pozíciu Späť na výpis pozícií
ID: 4224478  Dátum zverejnenia: 28.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac