Skladník - Bernolákovo (Logistický park VGP)

Sme špecialisti v odbore dopravy a logistiky a sme jedným z najväčších hráčov na slovenskom trhu. Vo svojich pobočkách zamestnávame viac než 250 zamestnancov a stále rastieme.

Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu skladového manipulanta pre našu novo otvorenú pobočku v Bernolákove (Logistický park VGP).

Pracovná pozícia v kocke

Lokalita: Bernolákovo
Typ úväzku: plný úväzok
Odbor: Logistika
Mzdové podmienky (brutto): 1 400 EUR/mesiacNástupný bonus 300 € (vyplatený po skúšobnej dobe)

Náplňou Vašej práce bude predovšetkým:

  • Preberanie zásielky na sklad z vozidla
  • Kontrola nakládky zásielok na rozvoz
  • Prijímanie a vydávanie zásielky počas dňa zo a do skladu zákazníkom
  • Zodpovednosť za správne uloženie zásielok a poriadku v sklade
  • Manipulácia so zásielkami v sklade v zmysle manipulačných značiek s maximálnou obozretnosťou
  • Vykonávanie odbornej práce na retraku a NZV
  • Podpisovanie príslušnej skladovej dokumentácie

Naše požiadavky na kandidátov:

Podmienky
  • skúsenosť s prácou na retraku
  • prax - práca so scanerom v sklade
  • časová flexibilita
  • trestná bezúhonnosť

My môžeme ponúknuť:

  • zázemie silnej, prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti patriacej k lídrom na slovenskom trhu,
  • dlhodobý hlavný pracovný pomer u stabilného zamestnávateľa,
  • pravidelnú mesačnú mzdu - do 15. v mesiaci,
  • príspevok na stravné lístky,
  • vážime si zamestnancov, slávime životné a pracovné jubileá
  • možnosť zapojenia do programu Multisport.

Nástup

Ihneď

Profesné životopisy s telefonickým kontaktom na uchádzača zasielať mailom, faxom alebo poštou.

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Čanaky
E-mail: poslať životopis

Mám záujem o túto pozíciu Späť na výpis pozícií
ID: 4218842  Dátum zverejnenia: 27.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac