.NET developer/-ka (mid/senior)

Pre jednu zo spoločností patriacich do našej skupiny hľadáme programátora, ktorý by rád posunul svoje znalosti a skúsenosti na novú úroveň pri vývoji nového komplexného informačného systému.

Či už ste skúsený profesionál alebo absolvent s chuťou na sebe pracovať, neváhajte nás kontaktovať! Budeme sa na Vás tešiť.

Pracovná pozícia v kocke

Lokalita: Trňanská, Zvolen
Typ úväzku: plný úväzok
Odbor: IT, Logistika
Mzdové podmienky (brutto): 1 880 EUR/mesiacOd 1880 Eur brutto podľa skúseností a praxe
Znalosti:

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft .NET Framework - Pokročilý

Náplňou Vašej práce bude predovšetkým:

  • Tvorba a vývoj softvéru používaného vo firme, ako aj systémov s ním integrovaných,
  • Budovanie nových funkcií v technológii .NET,
  • Analýza obchodných požiadaviek,
  • Vykonávanie testov.

Naše požiadavky na kandidátov:

  • Dobrá znalosť programovania desktopových a webových aplikácií v C# a .NET Framework/Core,
  • Znalosť práce s databázami, najlepšie v MS SQL Server (T-SQL),
  • Výhodou sú znalosti ďalších technológií, ktoré používame pri našej práci. Patria medzi ne WPF, REST API, DevExpress, ASP.NET Core, MVC, Bootstrap, Xamarin, RabbitMQ,
  • Znalosť práce s TFS,
  • Schopnosť písať kód, pokrytý unit testami.

My môžeme ponúknuť:

  • Zázemie silnej, prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti patriacej k lídrom na slovenskom trhu,
  • Možnosť sebarealizácie v zaujímavej a zodpovednej práci,
  • Príjemné pracovné prostredie,
  • Motivačné platové ohodnotenie,
  • Vzdelávací firemný program,
  • Jazykové kurzy,
  • Notebook,
  • Teambuildingové aktivity,
  • Vážime si zamestnancov, slávime životné a pracovné jubileá,
  • Možnosť zapojenia do programu Multisport.

Nástup

Ihneď

Žiadosti s profesijným životopisom zasielajte mailom na uvedenú kontaktnú adresu.

V životopise prosím uviesť aktuálne telefónne číslo a mailovú adresu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michal Ciprich, MSc.
Tel.: +421455552097
E-mail: poslať životopis

Mám záujem o túto pozíciu Späť na výpis pozícií
ID: 4064936  Dátum zverejnenia: 21.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 880 EUR/mesiac