Manager Business Development - logistika

Táto pozícia je zaujímavou výzvou pre skúsených odborníkov, ktorí sa už dlhšiu dobu pohybujú na trhu skladovej logistiky na Slovensku, poprípade aj v regióne CEE.
Hľadáme človeka, ktorý má skúsenosti s aktívnym získavaním nových obchodných prípadov v kontraktnej logistike, ktorý vie v rámci celého obchodného procesu komunikovať s klientom o jeho predstavách, spolupracovať na technickom riešení s IT špecialistami, prípadne s ostatnými kolegami v rámci spoločnosti Geis a ktorý dovedie rokovania k úspešnému podpisu zmluvy.
Súčasťou pozície je aj spolupráca s centrálou v Nemecku pri medzinárodných logistických tendroch a pravidelné rokovania s klientami.

Pracovná pozícia v kocke

Lokalita: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Typ úväzku: plný úväzok
Odbor: Logistika, Obchod
Mzdové podmienky (brutto): 2 200 EUR/mesiac
Znalosti:

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Náplňou Vašej práce bude predovšetkým:

  • aktívne a úspešné získavanie nových obchodných prípadov v skladovej/kontraktnej logistike
  • komunikácia s jednotlivými vedúcimi projektov a riaditeľmi pobočiek v produkte Logistika

Naše požiadavky na kandidátov:

  • SŠ/VŠ a doložiteľná prax v oblasti skladovej/kontraktnej logistiky
  • prezentačné a obchodné zručnosti pre rokovanie s klientmi
  • výborná znalosť trhu v logistike
  • veľmi dobrá orientácia v problematike skladových technológii, manipulačnej techniky a logistických procesov
  • užívateľská znalosť práce s MS Office, skúsenosť s WMS (SAP, a pod.) vítaná
  • komunikatívna znalosť AJ alebo NJ - pre komunikáciu s centrálou aj klientami
  • vodičský preukaz sk.B, aktívny vodič (služobné cesty v rámci SK/ČR/DE)
  • časová flexibilita

My môžeme ponúknuť:

Ponúkame :
  • profesionálne zázemie silnej a stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • príjemné a moderné pracovné prostredie centrály spoločnosti
  • ďalšie vzdelávanie v odbore logistiky
  • možnosť osobnej a profesijnej sebarealizácie vďaka pestrej náplni práce
Ďalej ponúkame:
  • notebook, mobilný telefón
  • služobný automobil (kategória Škoda Octavia Combi) aj na súkromné účely
  • kancelária pre výkon práce: Zvolen alebo Senec

Nástup

dohodou

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Švecova
E-mail: poslať životopis

Mám záujem o túto pozíciu Späť na výpis pozícií
ID: 3921246  Dátum zverejnenia: 3.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac