Skladový manipulant - Senec

Sme špecialisti v odbore dopravy a logistiky a sme jedným z najväčších hráčov na slovenskom trhu. Vo svojich pobočkách zamestnávame viac než 250 zamestnancov a stále rastieme.

Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu skladového manipulanta pre našu pobočku v Senci.

Pracovná pozícia v kocke

Lokalita: Senec
Typ úväzku: plný úväzok
Odbor: Logistika, Prevádzka
Mzdové podmienky (brutto): 1 200 EUR/mesiacNástupný bonus 300 Eur (vyplatený po skúšobnej dobe)

Náplňou Vašej práce bude predovšetkým:

  • Triedenie a kompletizácia zásielok
  • Nakládka zásielok do vozidiel
  • Zodpovednosť za správne uloženie zásielok a poriadku v sklade
  • Manipulácia so zásielkami v sklade v zmysle manipulačných značiek s maximálnou obozretnosťou
  • Vykonávanie odbornej práce na vysokozdvižnom vozíku
  • Podpisovanie príslušnej skladovej dokumentácie

Naše požiadavky na kandidátov:

  • Ochota pracovať v delenej pracovnej zmene
  • Preukaz VZV
  • Prax - práca so scanerom v sklade
  • Časová flexibilita - práca na zmeny
  • Trestná bezúhonnosť

My môžeme ponúknuť:

  • Zázemie silnej, prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti patriacej k lídrom na slovenskom trhu,
  • Dlhodobý hlavný pracovný pomer u stabilného zamestnávateľa,
  • Pravidelnú mesačnú mzdu - do 15. v mesiaci,
  • Príspevok na stravné lístky,
  • Vážime si zamestnancov, slávime životné a pracovné jubileá
  • Možnosť zapojenia do programu Multisport.

Nástup

Ihneď

Profesné životopisy s telefonickým kontaktom na uchádzača zasielať mailom, faxom alebo poštou

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Čanaky
E-mail: poslať životopis

Mám záujem o túto pozíciu Späť na výpis pozícií
ID: 3392298  Dátum zverejnenia: 21.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac