Dopravca s vlastným vozidlom nad 3,5 t - Vodič, Kuriér (paletová preprava) - Prešov a okolie (Len na živnosť)

Pracovná pozícia v kocke

Lokalita: Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Typ úväzku: živnosť
Odbor: Logistika
Mzdové podmienky (brutto): 2 400 EUR/mesiac2400 Eur brutto + prémie (Dopravca), 800 Eur + prémie (Vodič, Kuriér).

Náplňou Vašej práce bude predovšetkým:

V prípade záujmu o Dopravcu (spoločnosť s r.o. s vlastným vozidlom alebo vozidlami):
spolupráca formou zmluvy o preprave veci.
Platba od výkonu - podľa typu vozidla, možnosť dohody v prípade dlhodobej spolupráce
Požadovaný typ vozidla:
Skriňové biele so sklopným čelom - nad 3,5 tony od 15 a viac paletových miest a objemom nákladového priestoru 40m3.
Nutné hydraulické čelo

V prípade záujmu o Vodiča, Kuriéra:
vodičský preukaz typu C - PODMIENKOU!

V prípade Dopravcu aj Vodiča, Kuriéra je náplňou práce:
preprava a doručovanie zásielok na území niekoľkých okresov
vyzdvihovanie a doručovanie zásielok na území Prešova a okolia
vedenie evidencie a administratívy k zásielkam.

Naše požiadavky na kandidátov:

prax v oblasti dopravy formou živnosti,
znalosť regiónu Prešov a okolie
časová flexibilita
v prípade záujmu o Kuriéra, Vodiča - vodičský preukaz typu C - PODMIENKOU!

Nástup

Ihneď

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimír Sedlák
E-mail: poslať životopis

Mám záujem o túto pozíciu Späť na výpis pozícií
ID: 3359754  Dátum zverejnenia: 2.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac