Skladový manipulant - logistik - Senec

Pracovná pozícia v kocke

Lokalita: Senec
Typ úväzku: plný úväzok
Odbor: Logistika
Mzdové podmienky (brutto): 900€ až 1100€ brutto pri odpracovaní celého mesiaca

Náplňou Vašej práce bude predovšetkým:

  • Triedenie a kompletizácia zásielok
  • Nakládka zásielok do vozidiel
  • Zodpovednosť za správne uloženie zásielok a poriadku v sklade
  • Manipulácia so zásielkami v sklade v zmysle manipulačných značiek s maximálnou obozretnosťou
  • Vykonávanie odbornej práce na vysokozdvižnom vozíku
  • Podpisovanie príslušnej skladovej dokumentácie

Naše požiadavky na kandidátov:

Podmienky
  • pracovná doba 09:00 - 17:30 hod.
  • platný preukaz a prax na VZV a retraku
  • prax s prácou so skenerom
  • pracovná doba : jednozmenná prevádzka ( od pondelka do piatka)
  • trestná bezúhonnosť
  • AJ na komunikatívnej úrovni

My môžeme ponúknuť:

  • práca pre medzinárodnú spoločnosť

Nástup

dohodou - možný aj ihneď

Profesné životopisy s telefonickým kontaktom na uchádzača zasielať mailom, faxom alebo poštou

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michal Ciprich, MSc.
Tel.: +421455552097
E-mail: poslať životopis

Mám záujem o túto pozíciu Späť na výpis pozícií
ID: 3268530  Dátum zverejnenia: 4.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900€ až 1100€ brutto pri odpracovaní celého mesiaca