Skladový manipulant - Trenčín

Sme špecialisti v odbore dopravy a logistiky a sme jedným z najväčších hráčov na slovenskom trhu. Vo svojich pobočkách zamestnávame viac než 350 zamestnancov a stále rastieme.

Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu skladového manipulanta pre našu pobočku v Trenčíne.

Pracovná pozícia v kocke

Lokalita: Trenčín
Typ úväzku: plný úväzok
Odbor: Prevádzka, Logistika
Mzdové podmienky (brutto): 700€ základná mzda + osobné ohodnotenie

Náplňou Vašej práce bude predovšetkým:

Preberanie zásielky na sklad z vozidla
Kontrola nakládky zásielok na rozvoz
Prijímanie a vydávanie zásielky počas dňa zo a do skladu zákazníkom
Zodpovednosť za správne uloženie zásielok a poriadku v sklade
Manipulácia so zásielkami v sklade v zmysle manipulačných značiek s maximálnou obozretnosťou
Vykonávanie odbornej práce na vysokozdvižnom vozíku
Podpisovanie príslušnej skladovej dokumentácie

Naše požiadavky na kandidátov:

Podmienky
  • preukaz VZV
  • prax - práca so scanerom v sklade
  • časová flexibilita
  • trestná bezúhonnosť

My môžeme ponúknuť:

zázemie silnej, prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti patriacej k lídrom na slovenskom trhu,
dlhodobý hlavný pracovný pomer u stabilného zamestnávateľa,
pravidelnú mesačnú mzdu - do 15. v mesiaci,
príspevok na stravné lístky,
vážime si zamestnancov, slávime životné a pracovné jubileá
možnosť zapojenia do programu Multisport.

Nástup

ihneď

Profesné životopisy s telefonickým kontaktom na uchádzača zasielať mailom, faxom alebo poštou

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miloš Daniš
E-mail: poslať životopis

Mám záujem o túto pozíciu Späť na výpis pozícií
ID: 3222813  Dátum zverejnenia: 4.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700€ základná mzda + osobné ohodnotenie