Špeditér/-ka pre pobočku Nitra

Sme špecialisti v odbore dopravy a logistiky a sme jedným z najväčších hráčov na slovenskom trhu. Vo svojich pobočkách zamestnávame viac než 215 zamestnancov a stále rastieme.

Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu špeditéra pre našu pobočku v Nitre.

Pracovná pozícia v kocke

Lokalita: Novozámocká 102, Nitra-Horné Krškany
Typ úväzku: plný úväzok
Odbor: Logistika, Obchod
Mzdové podmienky (brutto): 1 300 - 1 600 EUR/mesiacZákladný plat 1300 až 1600 Eur brutto (podľa skúseností) + provízia z dosiahnutých výsledkov bez horného limitu
Znalosti:

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Náplňou Vašej práce bude predovšetkým:

  • Realizuje obchodnú stratégiu
  • Vyhľadáva a získava nových klientov,
  • Spracováva cenové ponuky,
  • Zabezpečuje evidenciu objednávok,
  • Zabezpečuje kooperáciu s cudzími dopravcami a špedíciami, vrátane zahraničných klientov,
  • Neustále sleduje priebeh dopravy,
  • Po zistení nezhôd a reklamácii okamžite zabezpečuje potrebné administratívne úkony na ich riešenie,
  • Denne uzatvára objednávky prepráv pre dopravcu a zapisuje ich do príslušného software,
  • Denne sleduje výkony pridelených klientov a navrhuje možné zlepšenia
  • Zabezpečí okamžite prerušenie, skončenie spolupráce s klientom v prípade neplnenia si dohodnutých podmienok.
  • Vedie zoznam „kartotéku“ potenciálnych klientov a na týždennej báze podáva správu vedúcemu pobočky

Naše požiadavky na kandidátov:

  • prax na pozícii špeditér (FTL) 2 roky - PODMIENKOU
  • samostatnosť,
  • časová flexibilita,
  • komunikatívnosť,
  • trestná bezúhonnosť.

My môžeme ponúknuť:

  • zázemie silnej, prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti patriacej k lídrom na slovenskom trhu,
  • dlhodobý hlavný pracovný pomer u stabilného zamestnávateľa,
  • pravidelnú mesačnú mzdu - do 15. v mesiaci,
  • mobilný telefón,
  • príspevok na stravné a na doplnkové dôchodkové poistenie
  • vážime si zamestnancov, slávime životné a pracovné jubileá,
  • možnosť zapojenia do programu Multisport.

Nástup

Dohodou

Žiadosti s profesijným životopisom zasielajte mailom na uvedenú kontaktnú adresu.
V životopise uviesť aktuálne telefónne číslo.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michal Ciprich, MSc.
Tel.: +421455552097
E-mail: poslať životopis

Mám záujem o túto pozíciu Späť na výpis pozícií
ID: 2782340  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac