Skladník - Logistik - Vlkanová

Sme špecialisti v odbore dopravy a logistiky a sme jedným z najväčších hráčov na slovenskom trhu. Vo svojich pobočkách zamestnávame viac než 230 zamestnancov a stále rastieme.

Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Skladník - Logistik vo Vlkanovej.

Pracovná pozícia v kocke

Lokalita: Vlkanová
Typ úväzku: plný úväzok
Odbor: Logistika, Prevádzka
Mzdové podmienky (brutto): 1 150 EUR/mesiac1 150 Eur brutto/mesiac + Nástupný bonus 300 € (jednorazovo vyplatený po skúšobnej dobe)
Znalosti:

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Náplňou Vašej práce bude predovšetkým:

1. Preberá zásielky na sklad z vozidla.
2. Kontroluje nakládky zásielok na rozvoz.
3. Prijíma a vydáva zásielky počas dňa zo a do skladu zákazníkom.
4. Zodpovedá za správne naloženie a stohovanie zásielok.
5. Zabezpečuje správne uloženie zásielok v sklade.
6. Udržuje poriadok v sklade.
7. Manipuluje so zásielkami v sklade v zmysle manipulačných značiek s maximálnou obozretnosťou.
8. Vykonáva odbornú prácu na vysokozdvižnom vozíku.

Naše požiadavky na kandidátov:

  • prax 3 roky v sklade s platný preukazom VZV
  • prax pri zakladaní do regálového systému s VZV - výhoda
  • práca v dvojzmennej prevádzke
  • znalosť anglického jazyka - výhoda
  • trestná bezúhonnosť,
  • časová flexibilita
  • samostatnosť

My môžeme ponúknuť:

  • Zázemie silnej, prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti patriacej k lídrom na slovenskom trhu,
  • Dlhodobý hlavný pracovný pomer u stabilného zamestnávateľa,
  • Pravidelnú mesačnú mzdu - do 15. v mesiaci,
  • Príspevok na stravné,
  • Vážime si zamestnancov, slávime životné a pracovné jubileá
možnosť zapojenia do programu Multisport.

Nástup

Ihneď

Prosím o zaslanie profesijných životopisov s uvedením telefonického konatktu na uchádzača na uvedenú korešpondenčnú, resp. mailovú adresu

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Milan Belko
E-mail: poslať životopis

Mám záujem o túto pozíciu Späť na výpis pozícií
ID: 2724770  Dátum zverejnenia: 27.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac