Skladník - Logistik - Zvolen

Pracovná pozícia v kocke

Lokalita: Vlkanová
Typ úväzku: plný úväzok
Odbor: Prevádzka, Logistika
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650€-850€
Znalosti:

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Náplňou Vašej práce bude predovšetkým:

1. Preberá zásielky na sklad z vozidla.
2. Kontroluje nakládky zásielok na rozvoz.
3. Prijíma a vydáva zásielky počas dňa zo a do skladu zákazníkom.
4. Zodpovedá za správne naloženie a stohovanie zásielok.
5. Zabezpečuje správne uloženie zásielok v sklade.
6. Udržuje poriadok v sklade.
7. Manipuluje so zásielkami v sklade v zmysle manipulačných značiek s maximálnou obozretnosťou.
8. Vykonáva odbornú prácu na vysokozdvižnom vozíku.

Naše požiadavky na kandidátov:

  • prax v sklade, platný preukaz VZV
  • trestná bezúhonnosť,
  • časová flexibilita
  • samostatnosť

My môžeme ponúknuť:

  • práca v medzinárodnej perspektívnej spoločnosti

Nástup

Ihneď

Prosím o zaslanie profesijných životopisov s uvedením telefonického konatktu na uchádzača na uvedenú korešpondenčnú, resp. mailovú adresu

Kontakt

Geis SK s.r.o.
Trňanská 6
960 01 Zvolen

Mám záujem o túto pozíciu Späť na výpis pozícií
ID: 2724770   Dátum zverejnenia: 8.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   650€-850€