Hľadáme dispečera do nášho tímu v Košiciach

CEVA Ground Logistics Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Kechnec, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
možnosť nástupu ihneď
1 300 EUR/mesiacštvrťročné odmeny vo výške 17%, príspevok na dopravu, stravné vo výške 140€ v čistom inzerovaná základná mzda predstavuje minimálnu garantovanú mzdu, finálna ponuka bude závisieť od skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Chcel by si kariérne rásť a stať sa súčasťou medzinárodnej spoločnosti? Máš organizačné zručnosti, trúfaš si riadiť distribúciu tovaru, určovať presné nakládkové a vykládkové trasy šoférom zmluvných dopravcov? Dokážeš udržať profesionálnu úroveň komunikácie aj v náročných situáciách? Máš komunikatívnu úroveň anglického jazyka?
Odpovedal si na všetko "áno"? Tak už viac neváhaj a daj nás o sebe vedieť! Hľadáme do nášho tímu v Kechneci skúseného dispečera so zodpovedným prístupom k pracovným povinnostiam, veľmi dobrými organizačnými a komunikačnými schopnosťami, ako aj schopnosťou riešiť problémy proaktívne a s chladnou hlavou.

Čo ponúkame?
  • individuálny prístup a kompletné zaškolenie, pretože vieme, že prvé týždne v novej práci sú náročné
  • príspevok na rekreáciu do výšky 275€ pre všetkých zamestnancov, nakoľko sme si vedomí toho, aká dôležitá je regenerácia a oddych,
  • stravné v hodnote 6.50€ plne hradené nami,
  • možnosť pracovať z domu 2 dni v týždni - nemusíš chodiť každý deň do kancelárie, pre nás je dôležité, aby všetko fungovalo,
  • oslávime spolu s tebou tvoje narodeniny! dostaneš od nás poukážky vo výške 35 - 50€,
  • samozrejmosťou je služobný mobil a notebook,
  • rozličné kurzy a školenia, pretože na tvojom vzdelávaní a rozvoji nám záleží
  • príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie (3. pilier) - ide o šikovný spôsob sporenia, na ktorý ti radi prispejeme aj my
  • možnosť uzatvoriť si životné poistenie - chceme sa totiž uistiť, že je o teba postarané.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Čo očakávame?
  • min 2-ročnú skúsenosť na podobnej pozícii v logistike
  • znalosť RAAL, TIMOCOM, TRANS
  • znalosť situácie na medzinárodnom a slovenskom trhu prepravy tovaru
  • užívateľskú znalosť programov MS Office, Outlook a internetových prehliadačov,
  • aktívnu znalosť anglického jazyka,
  • veľmi dobré organizačné a komunikačné schopnosti
  • odolnosť voči stresu – schopnosť riešiť situácie bez emócií a s chladnou hlavou,
  • vysokú miera flexibility – schopnosť promptne reagovať na neočakávané situácie,
  • vysokú miera samostatnosti, schopnosť prinášať nové nápady

GEFCO sa spája so spoločnosťou CEVA Logistics.

GEFCO sa zlúčilo so spoločnosťou CEVA Logistics dňa 8. apríla 2022. Spojením nášho biznisu sme získali silnú pozíciu v strategických oblastiach a vďaka bohatým skúsenostiam úspešne smerujeme k tomu, aby sme patrili medzi Top 5 logistických spoločností na svete. Spolu so 110 000 zamestnancami, v 1 300 prevádzkach a vo viac ako 160 krajinách, posúvame hranice logistických riešení a pružne reagujeme na najnáročnejšie výzvy dodávateľského reťazca.
Vyvažujeme naše portfólio a rozširujeme oblasť nášho pôsobenia. Našim poslaním je spájať ľudí, produkty a poskytovateľov z celého sveta. Spojili sme sily, spolu sme silnejší ako kedykoľvek predtým!

Pobočka GEFCO Slovakia s.r.o, so sídlom v Bratislave, bola založená v júli 2004.
Je výhradným distribútorom vozidiel spoločností Stellantis a Jaguar Landrover a priamo organizuje logistické operácie pre závod Stellantis v Trnave. Tiež poskytuje dopravné a logistické služby subdodávateľom koncernu Stellantis, ako aj mnohým iným významným priemyselným spoločnostiam na území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Stoláriková
E-mail: poslať životopis
ID: 4837464  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac