Supervízor logistiky - práca na 4 zmeny

GEFCO SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.03.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 956 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadi a koordinuje priradené pracovné zmeny a zabezpečuje ich správne
fungovanie
  • dozerá na správnu aplikáciu štandardov, referenčných zoznamov a
pravidiel, dodržuje pravidlá bezpečnosti
  • plánuje, organizuje, rozdeľuje a kontroluje prácu podriadených za
ktorých zodpovedá
  • zodpovedá za nábor zamestnancov a ich školenia
  • prispôsobuje organizáciu zmenám (rozvrhy, pracovné dni, atď)
potrebám prevádzky
  • analyzuje príčiny vzniknutých problémov a navrhuje riešenia
  • kontroluje dodržiavanie stanovených termínov
  • kontroluje kvalitu pracovných výkonov
  • vedie pravidelné pracovné porady

  • 13ty a 14ty plat (Dovolenková a Vianočná odmena)
  • mesačné osobné ohodnotenie až do výšky 20% základnej
mzdy
  • príplatok za nepretržitú prevádzku
  • príspevok na dopravu
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • životné a úrazové postenie
  • zdravotná starostlivosť
  • kompletné zaškolenie a ďalšie

Ďakujeme všetkým kandidátom, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

  • prax vo vedení zamestnancov minimálne 3 roky
  • logické/analytické myslenie
  • skúsenosti v logistike (automobilový priemysel) výhodou
  • znalosť balíka MS Office
  • komunikačné a riadiace schopnosti
  • samostatnosť, zodpovednosť
  • ochota pracovať na 4 zmeny

GEFCO sa spája so spoločnosťou CEVA Logistics.

GEFCO sa zlúčilo so spoločnosťou CEVA Logistics dňa 8. apríla 2022. Spojením nášho biznisu sme získali silnú pozíciu v strategických oblastiach a vďaka bohatým skúsenostiam úspešne smerujeme k tomu, aby sme patrili medzi Top 5 logistických spoločností na svete. Spolu so 110 000 zamestnancami, v 1 300 prevádzkach a vo viac ako 160 krajinách, posúvame hranice logistických riešení a pružne reagujeme na najnáročnejšie výzvy dodávateľského reťazca.
Vyvažujeme naše portfólio a rozširujeme oblasť nášho pôsobenia. Našim poslaním je spájať ľudí, produkty a poskytovateľov z celého sveta. Spojili sme sily, spolu sme silnejší ako kedykoľvek predtým!

Pobočka GEFCO Slovakia s.r.o, so sídlom v Bratislave, bola založená v júli 2004.
Je výhradným distribútorom vozidiel spoločností Stellantis a Jaguar Landrover a priamo organizuje logistické operácie pre závod Stellantis v Trnave. Tiež poskytuje dopravné a logistické služby subdodávateľom koncernu Stellantis, ako aj mnohým iným významným priemyselným spoločnostiam na území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Vraniaková
E-mail: poslať životopis
ID: 4472905  Dátum zverejnenia: 25.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 956 EUR/mesiac