Junior Dispečer námorných a leteckých prepráv s maďarčinou

GEFCO SLOVAKIA s.r.o.

ROSUM, Bajkalská, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiac+bonusový kvartálny systém do výšky 16% z kvartálnej mzdy. Finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vhodné pre absolventov VŠ so zameraním na logistiku, zasielateľstvo alebo medzinárodný obchod, ktorí sa chcú naučiť celosvetovo riadiť a koordinovať kolobeh zásielok v námornej a leteckej preprave. Nutná plynulá znalosť maďarského jazyka - obsluhujeme aj maďarský trh.

ČO VÁS ČAKÁ:
  • Veľmi náročná práca, ale naučíte sa unikátne know-how od tých najlepších v tomto odbore.

A konkrétne:
  • Organizácia námorných a leteckých prepráv
  • Objednávanie a nákup dopravných služieb
  • Zostavovanie a spravovanie dokumentov a dokladov súvisiacich s prepravou
  • Zabezpečenie spravovania žiadostí a reklamácií
  • Fakturácia poskytovaných služieb
  • Spravovanie nástrojov kontroly a denného monitorovania operácií a administratívnych úloh (súhrnné tabuľky, štatistiky, indikátory)
  • Zhromažďovanie a analýza informácií o potrebách a špecifických požiadavkách klientov

Práca v mladom slovenskom AIR&SEA teame, ktorý je vo svojej oblasti jedným z celosvetovo najúspešnejších národných teamov v rámci spoločnosti GEFCO.

• KVARTÁLNE BONUSY do výšky 16% štvrťročného platu.
• Stravné vo výške 5,50 EUR na deň, plne hradené nami.
• Dni dovolenky navyše už po odpracovaní 3 rokov v spoločnosti - aby ste mali čas na odpočinok.
• Flexibilný pracovný čas - nemusíte každý deň sedieť v kancelárii od 8:00 do 16:30. Potrebujete odísť skôr alebo prísť neskôr? Môžete. Pre nás je najdôležitejšie, aby všetko fungovalo. Po plnom zaškolení nie je problém striedavo pracovať aj z domu.
• Príspevok na dôchodkové poistenie (3. pilier) - celkovo ide o zaujímavé peniaze, ktoré sa môžu hodiť
• Životné poistenie - chceme sa uistiť, že je o Vás postarané. Spoločenská zodpovednosť je naše druhé ja.
• Vzdelávacie kurzy a školenia - školenia Vás čakajú nielen na začiatku spolupráce, ale môžete sa zúčastniť aj jazykových kurzov, kurzov soft skills a hard skills atď.
• Profesionálny a osobný rozvoj - myslíme na našich ľudí a naším cieľom je umiestniť správnych ľudí na správne pozície. Každý rok s Vami vypracujeme individuálny plán rozvoja.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Predchádzajúce pracovné skúsenosti v oblasti leteckej prepravy príp. cestnej prepravy/špedície VÝHODOU
  • Aktívna znalosť maďarského a anglického jazyka,
  • Zmysel pre komunikáciu s klientom
  • Výborné analytické a komunikačné zručnosti
  • Dynamickosť a rozhodnosť

GEFCO sa spája so spoločnosťou CEVA Logistics.

GEFCO sa zlúčilo so spoločnosťou CEVA Logistics dňa 8. apríla 2022. Spojením nášho biznisu sme získali silnú pozíciu v strategických oblastiach a vďaka bohatým skúsenostiam úspešne smerujeme k tomu, aby sme patrili medzi Top 5 logistických spoločností na svete. Spolu so 110 000 zamestnancami, v 1 300 prevádzkach a vo viac ako 160 krajinách, posúvame hranice logistických riešení a pružne reagujeme na najnáročnejšie výzvy dodávateľského reťazca.
Vyvažujeme naše portfólio a rozširujeme oblasť nášho pôsobenia. Našim poslaním je spájať ľudí, produkty a poskytovateľov z celého sveta. Spojili sme sily, spolu sme silnejší ako kedykoľvek predtým!

Pobočka GEFCO Slovakia s.r.o, so sídlom v Bratislave, bola založená v júli 2004.
Je výhradným distribútorom vozidiel spoločností Stellantis a Jaguar Landrover a priamo organizuje logistické operácie pre závod Stellantis v Trnave. Tiež poskytuje dopravné a logistické služby subdodávateľom koncernu Stellantis, ako aj mnohým iným významným priemyselným spoločnostiam na území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marek Poisel
E-mail: poslať životopis
ID: 4343355  Dátum zverejnenia: 12.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac