Junior Dispečer námorných a leteckých prepráv s maďarčinou

GEFCO SLOVAKIA s.r.o.

ROSUM, Bajkalská, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac+bonusový kvartálny systém do výšky 16% z kvartálnej mzdy. Finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vhodné pre absolventov VŠ so zameraním na logistiku, zasielateľstvo alebo medzinárodný obchod, ktorí sa chcú naučiť celosvetovo riadiť a koordinovať kolobeh zásielok v námornej a leteckej preprave. Nutná plynulá znalosť maďarského jazyka - obsluhujeme aj maďarský trh.

ČO VÁS ČAKÁ:
- Veľmi náročná práca, ale naučíte sa unikátne know-how od tých najlepších v tomto odbore.

A konkrétne:
- Organizácia námorných a leteckých prepráv
- Objednávanie a nákup dopravných služieb
- Zostavovanie a spravovanie dokumentov a dokladov súvisiacich s prepravou
- Zabezpečenie spravovania žiadostí a reklamácií
- Fakturácia poskytovaných služieb
- Spravovanie nástrojov kontroly a denného monitorovania operácií a administratívnych úloh (súhrnné tabuľky, štatistiky, indikátory)
- Zhromažďovanie a analýza informácií o potrebách a špecifických požiadavkách klientov

Práca v mladom slovenskom AIR&SEA teame, ktorý je vo svojej oblasti jedným z celosvetovo najúspešnejších národných teamov v rámci spoločnosti GEFCO.

• KVARTÁLNE BONUSY do výšky 16% štvrťročného platu.
• Stravné vo výške 5,50 EUR na deň, plne hradené nami.
• Dni dovolenky navyše už po odpracovaní 3 rokov v spoločnosti - aby ste mali čas na odpočinok.
• Flexibilný pracovný čas - nemusíte každý deň sedieť v kancelárii od 8:00 do 16:30. Potrebujete odísť skôr alebo prísť neskôr? Môžete. Pre nás je najdôležitejšie, aby všetko fungovalo. Po plnom zaškolení nie je problém striedavo pracovať aj z domu.
• Príspevok na dôchodkové poistenie (3. pilier) - celkovo ide o zaujímavé peniaze, ktoré sa môžu hodiť
• Životné poistenie - chceme sa uistiť, že je o Vás postarané. Spoločenská zodpovednosť je naše druhé ja.
• Vzdelávacie kurzy a školenia - školenia Vás čakajú nielen na začiatku spolupráce, ale môžete sa zúčastniť aj jazykových kurzov, kurzov soft skills a hard skills atď.
• Profesionálny a osobný rozvoj - myslíme na našich ľudí a naším cieľom je umiestniť správnych ľudí na správne pozície. Každý rok s Vami vypracujeme individuálny plán rozvoja.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Predchádzajúce pracovné skúsenosti v oblasti leteckej prepravy príp. cestnej prepravy/špedície VÝHODOU
- Aktívna znalosť maďarského a anglického jazyka,
- Zmysel pre komunikáciu s klientom
- Výborné analytické a komunikačné zručnosti
- Dynamickosť a rozhodnosť

Logistický integrátor GEFCO, patrí medzi desať najväčších dopravných a logistických spoločností v Európe.

GEFCO výrobcom zabezpečuje celkovú alebo čiastočnú logistiku prichádzajúcich tokov, s cieľom zásobovať ich výrobné závody, ako aj logistiku expedičných tokov, zabezpečujúc tak distribúciu hotových výrobkov.
GEFCO zároveň disponuje komplexnou ponukou prepravných služieb, najefektívnejšie využíva kombinované druhy prepravy:
- cestná preprava
- námorná preprava
- železničná preprava a letecká preprava

Organizácia logistických operácií pre zákazníka v spoločnosti GEFCO sa odvíja prostredníctvom hlavných operatívnych aktivít:
• OVERLAND & OVERSEAS – zabezpečujúce cestnú a leteckú prepravu
• WRP (Warehouse & Reusable Packing) – zabezpečujúca logistiku skladov
• FVL (Finish Vehicle Logistics) - zabezpečujúca prípravu a distribúciu automobilov
• C & T (Custom; Tax representation) – zabezpečujúca colné a daňové zastúpenie

Spoločnosť GEFCO celosvetovo vykonáva svoju činnosť a v súčastnosti je prítomná vo viac ako 50 krajinách sveta.
V dôležitých bodoch dopravnej siete bolo vytvorených 300 pobočiek, stredísk a platforiem, ktoré zabezpečujú najefektívnejšie vykonávanie logistických operácií.

Pobočka GEFCO Slovakia s.r.o, so sídlom v Bratislave, bola založená v júli 2004.
Je výhradným distribútorom vozidiel spoločností Stellantis Jaguar Landrover a priamo organizuje logistické operácie pre závod PSA v Trnave. Tiež poskytuje dopravné a logistické služby subdodávateľom koncernu PSA, ako aj mnohým iným významným priemyselným spoločnostiam na území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4343355  Dátum zverejnenia: 12.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac