Hľadáme Senior Dispečera so skúsenosťami v námornej doprave! (Gefco Forwarding. s.r.o.)

Miesto práce

Plynárenská 1, Bratislava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• analyzuje dopyty od klientov a reaguje na ich požiadavky,
• nakupuje a objednáva prepravné služby so zameraním na rentabilitu,
• kalkuluje a porovnáva náklady na dopravu s cieľom vybrať najefektívnejší variant,
• pomáha klientom nájsť najvhodnejší spôsob prepravy, ktorý je v súlade s jeho potrebami,
• identifikuje všetky parametre, ktoré môžu ovplyvniť výšku nákladov,
• organizuje celý prepravný proces od objednávky až po doručenie konečnému, príjemcovi v závislosti od dohodnutej podmienky,
• sleduje vývoj vzťahov s klientami
• ubezpečuje sa o kvalite služieb poskytovaných klientom a dodržiavaní záväzkov voči nim
• aplikuje opatrenia a akcie na zvyšovanie produktivity jednotlivých činností a operácií
• reprezentuje spoločnosť vo vzťahu ku klientom
• aktualizuje interné reporty na dennej, týždennej a mesačnej báze.

Termín nástupu

07.01.2019

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 500,- €

  • Stravné vo výške 4 € bez príspevku zamestnanca,
  • DDS vo výške 3%,
  • komerčné poistenie pre prípad invalidity a smrti až do výšky 13 násobku zákl. platu,
  • 13. plat a mnohé ďalšie zamestnanecké výhody.

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

  • Aspoň 3 roky skúseností v obdobnej pozícii,
  • skúsenosti s námornou prepravou,
  • zručnosť vo vzťahu so zákazníkom,
  • medziľudské vzťahy,
  • dôveryhodnosť,
  • otvorenosť k zmenám,
  • analytické myslenie,
  • odolnosť voči stresu.

Prečítajte si, ako bude GEFCO SLOVAKIA s.r.o. spracúvať Vaše osobné údaje v súvislosti s výberovým konaním: Informácia o spracúvaní osobných údajov uchádzačov.Navyše nám môžete dať súhlas, aby sme si Vaše údaje ponechali v databáze po dobu 3 rokov aj po skončení tohto výberového konania. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať. Súhlasím so spracovaním osobných údajov po ukončení výberoveho konania

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 18 dní)

Adresa spoločnosti

GEFCO SLOVAKIA s.r.o.
Plynárenská 1
824 01 Bratislava

Kontaktná osoba: Ing. Dominika Behúlová
E-mail: poslať životopis
ID: 3544432   Dátum zverejnenia: 6.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 500,- €