Hľadáme Senior Dispečera so skúsenosťami v námornej doprave! (Gefco Forwarding. s.r.o.)

Miesto práce

Plynárenská 1, Bratislava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• analyzuje dopyty od klientov a reaguje na ich požiadavky,
• nakupuje a objednáva prepravné služby so zameraním na rentabilitu,
• kalkuluje a porovnáva náklady na dopravu s cieľom vybrať najefektívnejší variant,
• pomáha klientom nájsť najvhodnejší spôsob prepravy, ktorý je v súlade s jeho potrebami,
• identifikuje všetky parametre, ktoré môžu ovplyvniť výšku nákladov,
• organizuje celý prepravný proces od objednávky až po doručenie konečnému, príjemcovi v závislosti od dohodnutej podmienky,
• sleduje vývoj vzťahov s klientami
• ubezpečuje sa o kvalite služieb poskytovaných klientom a dodržiavaní záväzkov voči nim
• aplikuje opatrenia a akcie na zvyšovanie produktivity jednotlivých činností a operácií
• reprezentuje spoločnosť vo vzťahu ku klientom
• aktualizuje interné reporty na dennej, týždennej a mesačnej báze.

Termín nástupu

07.01.2019

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 500,- € + kvartálne odmeny

Ponúkame:
kompletné zaškolenie,
stravné v hodnote 4 € plne hradené zamestnávateľom,
príspevok na dopravu,
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
životné a úrazové postenie,
športovo-relaxačné poukážky,
narodeninové poukážky,
príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok na rekreáciu detí,
náborový príspevok,
zdravotná starostlivosť, atď

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

  • Aspoň 3 roky skúseností v obdobnej pozícii,
  • skúsenosti s námornou prepravou,
  • zručnosť vo vzťahu so zákazníkom,
  • medziľudské vzťahy,
  • dôveryhodnosť,
  • otvorenosť k zmenám,
  • analytické myslenie,
  • odolnosť voči stresu.

Prečítajte si, ako bude GEFCO SLOVAKIA s.r.o. spracúvať Vaše osobné údaje v súvislosti s výberovým konaním: Informácia o spracúvaní osobných údajov uchádzačov.Navyše nám môžete dať súhlas, aby sme si Vaše údaje ponechali v databáze po dobu 3 rokov aj po skončení tohto výberového konania. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať. Súhlasím so spracovaním osobných údajov po ukončení výberoveho konania

Adresa spoločnosti

GEFCO SLOVAKIA s.r.o.
Plynárenská 1
824 01 Bratislava

ID: 3544432   Dátum zverejnenia: 3.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 500,- € + kvartálne odmeny