Víkendový dispečer

GEFCO SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
625 EUR + štvrťročné bonusy vo výške 16% + cca 100 € víkendový príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Poskytovanie logistických služieb klientovi PCA Trnava
  • Organizovanie a koordinovanie prepráv na základe požiadaviek zákazníka PCA
  • Dodržiavanie zmluvných záväzkov a platnej legislatívy
  • Objednávanie a nákup dopravných služieb prepravy
  • Vystavenie objednávky prepravných služieb v internom systéme a zasielanie dopravcovi
  • Vedenie evidencie realizovaných prepráv v internom systéme
  • Monitorovanie prepráv na dennej báze pomocou sms sledovania (kontrola časových okien, evidencia údajov pri sms a GPS sledovaní)
  • Operatívne riešenie krízových situácií súvisiacich s prepravou (preverovanie polohy vozidiel ,zmena termínu vykládky vozidiel )
  • Nepretržitá komunikácia – ústna a písomná – s PCA, oddelením CPSA Engineering resp. dopravnými spoločnosťami
  • Včasné hlásenie meškaní a zasielanie ŠPZ do PCA a dodávateľom
  • Vypracovávanie hodnotenia dopravcov pri nezhodách
  • Zostavovanie, archivovanie a správa dokumentov súvisiacich s vykonávanými prepravami (včasné vymazávanie nepoužitých voyage, pravidelná kontrola súborov)
  • Kontrolovanie kvality služieb poskytovaných PCA a iným zákazníkom a dodržiavanie záväzkov voči nim
  • Asistovanie priamemu nadriadenému pri vykazovaní výsledkov oddelenia (súhrnné tabuľky, štatistiky, indikátory)

kompletné zaškolenie,
stravné v hodnote 4 eurá plne hradené zamestnávateľom,
príspevok na dopravu,
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
životné a úrazové postenie,
príspevok na rekreáciu pre všetkých zamestnancov,
narodeninové poukážky,
náborový príspevok,
zdravotná starostlivosť atď.

Informácie o výberovom konaní

OČAKÁVANÉ VÝKONY A VÝSLEDKY :
  • Dodržiavanie expedičných termínov, lehôt a platnej legislatívy
  • Spokojnosť zákazníka PCA Trnava a iných zákazníkov
  • Súlad vykonávaných operácií s prevádzkovými postupmi
  • Riadenie dokumentácie, včasné generovanie a postúpenie objednávok
  • Telefonická disponibilita pre prípadné riešenie krízových situácií
  • Pracovná doba striedanie 20 a 30 hodín ( strieda sa krátky/dlhý týždeň )
  • Piatok 14:00 – 22:00 (8 hodín)/ Piatok 22:00 – 10:00 (12 hodín)
  • Sobota 10:00 – 18:00 (8 hodín)/Sobota 18:00 – 02:00 (8 hodín)
  • Nedeľa 18:00 – 08:00 (14 hodín)
  • Prax na podobnej pozícii je výhodou

Prečítajte si, ako bude GEFCO SLOVAKIA s.r.o. spracúvať Vaše osobné údaje v súvislosti s výberovým konaním: Informácia o spracúvaní osobných údajov uchádzačov.Navyše nám môžete dať súhlas, aby sme si Vaše údaje ponechali v databáze po dobu 3 rokov aj po skončení tohto výberového konania. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať. Súhlasím so spracovaním osobných údajov po ukončení výberoveho konania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Schopnosť samostatne jednať a komunikovať písomne aj ústne v bežných pracovných situáciách a na bežné pracovné témy v rámci profesionálnych vzťahov
  • Užívateľská znalosť programov MS Office, Outlook, hlavne MS Excel - práca s databázou, filtrovanie
  • Znalosť niektorého z dopravných databázových systémov je výhodou
  • Základná znalosť EU legislatívy v medzinárodnej cestnej preprave – AETR, CMR, ADR
 Samostatnosť
 Flexibilita
 Komunikačné zručnosti
 Orientácia na zákazníka
 Vystupovanie v záujme dobrého mena spoločnosti

GEFCO sa spája so spoločnosťou CEVA Logistics.

GEFCO sa zlúčilo so spoločnosťou CEVA Logistics dňa 8. apríla 2022. Spojením nášho biznisu sme získali silnú pozíciu v strategických oblastiach a vďaka bohatým skúsenostiam úspešne smerujeme k tomu, aby sme patrili medzi Top 5 logistických spoločností na svete. Spolu so 110 000 zamestnancami, v 1 300 prevádzkach a vo viac ako 160 krajinách, posúvame hranice logistických riešení a pružne reagujeme na najnáročnejšie výzvy dodávateľského reťazca.
Vyvažujeme naše portfólio a rozširujeme oblasť nášho pôsobenia. Našim poslaním je spájať ľudí, produkty a poskytovateľov z celého sveta. Spojili sme sily, spolu sme silnejší ako kedykoľvek predtým!

Pobočka GEFCO Slovakia s.r.o, so sídlom v Bratislave, bola založená v júli 2004.
Je výhradným distribútorom vozidiel spoločností Stellantis a Jaguar Landrover a priamo organizuje logistické operácie pre závod Stellantis v Trnave. Tiež poskytuje dopravné a logistické služby subdodávateľom koncernu Stellantis, ako aj mnohým iným významným priemyselným spoločnostiam na území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3540316  Dátum zverejnenia: 24.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 625 EUR + štvrťročné bonusy vo výške 16% + cca 100 € víkendový príplatok