Operátor prebaľovania

GEFCO SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
Od 780 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca s manipulačnými prostriedkami potrebnými pre presun obalového materialu
prebaľovanie materialu do definovaných obalových jednotiek
manipulácia s prázdnymi obalovými jednotkami
invenatarizácia materiálu

  • práca v logistickom parku Trnava- Zavar
  • dochadzkovy bonus, vykonostny bonus,
  • 13.plat
prispevok na dopravu
príplatky za nočné (1.43 Eur/hodina),nadčasy, víkendy
kompletné zaškolenie
bonusový systém
benefity spoločnosti

Na účel výberového konania bude spoločnosť GEFCO SLOVAKIA s.r.o. spracúvať Vaše osobné údaje, ktoré v tejto súvislosti poskytnete na právnom základe predzmluvných vzťahov. Navyše nám môžete dať súhlas, aby sme si Vaše údaje ponechali v databáze po dobu 3 rokov aj po skončení tohto výberového konania (zakliknutím pri odoslaní životopisu). Súhlas môžete kedykoľvek odvolať. Ďalšie informácie, ako bude GEFCO SLOVAKIA s.r.o. spracúvať Vaše osobné údaje, nájdete na stránke https://sk.gefco.net/sk/pridajte-k-nam/spracuvani-osobnych-udajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

práca vhodná pre mužov
dobrá znalosť práce s PC
dobrá znalosť skladovej a manipulačnej techniky
preukaz obsluhy VZV - výhodou

GEFCO sa spája so spoločnosťou CEVA Logistics.

GEFCO sa zlúčilo so spoločnosťou CEVA Logistics dňa 8. apríla 2022. Spojením nášho biznisu sme získali silnú pozíciu v strategických oblastiach a vďaka bohatým skúsenostiam úspešne smerujeme k tomu, aby sme patrili medzi Top 5 logistických spoločností na svete. Spolu so 110 000 zamestnancami, v 1 300 prevádzkach a vo viac ako 160 krajinách, posúvame hranice logistických riešení a pružne reagujeme na najnáročnejšie výzvy dodávateľského reťazca.
Vyvažujeme naše portfólio a rozširujeme oblasť nášho pôsobenia. Našim poslaním je spájať ľudí, produkty a poskytovateľov z celého sveta. Spojili sme sily, spolu sme silnejší ako kedykoľvek predtým!

Pobočka GEFCO Slovakia s.r.o, so sídlom v Bratislave, bola založená v júli 2004.
Je výhradným distribútorom vozidiel spoločností Stellantis a Jaguar Landrover a priamo organizuje logistické operácie pre závod Stellantis v Trnave. Tiež poskytuje dopravné a logistické služby subdodávateľom koncernu Stellantis, ako aj mnohým iným významným priemyselným spoločnostiam na území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Mihaličková
Tel.: +421908212158
E-mail: poslať životopis
ID: 3336331  Dátum zverejnenia: 21.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 780 EUR/mesiac