Vodič - prevoz vozidiel

GEFCO SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
870 EUR/mesiac150 Eur mesačný bonus + 10 Eur príspevok na dopravu + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príprava a prevoz vozidiel podľa predpisov a požiadaviek klienta
  • kontrola kvality a vzhľadu vozidiel
  • vykonávanie operatívnych činností podľa pokynov nadriadeného (účasť na inventúrach, čistenie pracoviska, kontrola batérií, umývanie áut, montáž doplnkov)
  • dodržiavanie všetkých pracovných a bezpečnostných postupov,
  • práca v exteriéri,
  • práca na 1 smenu (pondelok-piatok).

Ponúkame:
REKREAČNÉ POUKAZY DO VÝŠKY 275 EUR PRE VŠETKÝCH ZAMESTNANCOV
• hodnota stravného lístku 4,50 Eur, plne hradené zamestnávateľom
• 13. plat
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• životné a úrazové poistenie
• narodeninové poukážky od 35 Eur - 50 Eur
• príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 100 Eur
• kompletné zaškolenie a mnoho ďalších

Svoje životopisy zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní s pozvaním na osobné stretnutie.

Na účel výberového konania bude spoločnosť GEFCO SLOVAKIA s.r.o. spracúvať Vaše osobné údaje, ktoré v tejto súvislosti poskytnete na právnom základe predzmluvných vzťahov. Navyše nám môžete dať súhlas, aby sme si Vaše údaje ponechali v databáze po dobu 3 rokov aj po skončení tohto výberového konania (zakliknutím pri odoslaní životopisu). Súhlas môžete kedykoľvek odvolať. Ďalšie informácie, ako bude GEFCO SLOVAKIA s.r.o. spracúvať Vaše osobné údaje, nájdete na stránke https://sk.gefco.net/sk/kariera/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

  • vodičský preukaz skupiny B je podmienkou,
  • minimálne 3 roky skúseností s podobnou prácou ,
  • základy práce s PC výhodou,
  • zodpovedný prístup k práci, precíznosť.

GEFCO sa spája so spoločnosťou CEVA Logistics.

GEFCO sa zlúčilo so spoločnosťou CEVA Logistics dňa 8. apríla 2022. Spojením nášho biznisu sme získali silnú pozíciu v strategických oblastiach a vďaka bohatým skúsenostiam úspešne smerujeme k tomu, aby sme patrili medzi Top 5 logistických spoločností na svete. Spolu so 110 000 zamestnancami, v 1 300 prevádzkach a vo viac ako 160 krajinách, posúvame hranice logistických riešení a pružne reagujeme na najnáročnejšie výzvy dodávateľského reťazca.
Vyvažujeme naše portfólio a rozširujeme oblasť nášho pôsobenia. Našim poslaním je spájať ľudí, produkty a poskytovateľov z celého sveta. Spojili sme sily, spolu sme silnejší ako kedykoľvek predtým!

Pobočka GEFCO Slovakia s.r.o, so sídlom v Bratislave, bola založená v júli 2004.
Je výhradným distribútorom vozidiel spoločností Stellantis a Jaguar Landrover a priamo organizuje logistické operácie pre závod Stellantis v Trnave. Tiež poskytuje dopravné a logistické služby subdodávateľom koncernu Stellantis, ako aj mnohým iným významným priemyselným spoločnostiam na území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Vraniaková
E-mail: poslať životopis
ID: 3082605  Dátum zverejnenia: 23.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac