Vedúci pracovnej skupiny

GEFCO SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Zavar
Termín nástupu
dohodou
1 550 EUR/mesiac1550 = (1120 Euro hrubá mesačná mzda + 200 euro dochádzkový a výkonnostný bonus + 80 Eur príplatky za nočné smeny + cca. 130 Eur stravné + 20 Eur príspevok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • PRÁCA CEZ PERSONÁLNU AGENTÚRU S MOŽNOSŤOU PRESTÚPENIA DO KMEŇA
• Kontroluje a podieľa sa na každodenných aktivitách svojej pracovnej skupiny (cca 5-10ľudí) v skladovej prevádzke
• Vyhodnocuje potreby počtu zamestnancov a materiálu a navrhuje riešenia, ktoré by umožnili čo najlepšie prispôsobiť disponibilné prostriedky reálnym potrebám
• Má na starosti začlenenie svojho personálu
• Riadi stav zásob tovaru potrebného pre chod pracoviska
• Zabezpečuje bezchybné a včasné vychystanie a doručenie zásielok
• Dozerá na správnu aplikáciu kvalitatívnych štandardov, referenčných zoznamov a pravidiel, dodržiavajúc pritom pravidlá bezpečnosti
• Identifikuje, hodnotí riziká a navrhuje zlepšenie bezpečnosti
• Práca na 3 zmeny (8 hodinové - ranná/poobedná/nočná)

U NÁS DOSTANEŠ:
  • plne hradené stravné vo výške 6.50 Euro na deň
  • polročné odmeny,
  • príplatky za nadčasy, nočné smeny
  • príspevok na rekreáciu do výšky 275 Euro už po skúšobnej dobe
  • úrazové a životné poistenie
  • narodeninové poukážky,
  • príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 100 Euro
  • perspektíva zamestnania v dynamicky rastúcej medzinárodnej logistickej spoločnosti,
  • kompletné zaškolenie,
firemné akcie atď.

Svoje životopisy zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní s pozvaním na osobné stretnutie.

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti GEFCO, s.r.o. v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z.

Vopred sa ospravedlňujeme tým, ktorých nebudeme kontaktovať - v zmysle zákona o ochrane osobných údajov budú Vaše osobné údaje skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

  • predchádzajúca skúsenosť s vedením menšieho kolektívu (5-10 ľudí) - ideálne v skladovej prevádzke - PODMIENKOU
  • oprávnenie a prax na VZV - PODMIENKOU
  • skúsenosti s prácou so skenerom, skladovou dokumentáciou, kontrolou materiálu, JIS a JIT dodávkami veľkou výhodou
  • zodpovedný prístup k práci, precíznosť, zmysel pre detail
  • schopnosť motivovať zamestnancov - prirodzená autorita
  • schopnosť pracovať samostatne aj v tíme

GEFCO sa spája so spoločnosťou CEVA Logistics.

GEFCO sa zlúčilo so spoločnosťou CEVA Logistics dňa 8. apríla 2022. Spojením nášho biznisu sme získali silnú pozíciu v strategických oblastiach a vďaka bohatým skúsenostiam úspešne smerujeme k tomu, aby sme patrili medzi Top 5 logistických spoločností na svete. Spolu so 110 000 zamestnancami, v 1 300 prevádzkach a vo viac ako 160 krajinách, posúvame hranice logistických riešení a pružne reagujeme na najnáročnejšie výzvy dodávateľského reťazca.
Vyvažujeme naše portfólio a rozširujeme oblasť nášho pôsobenia. Našim poslaním je spájať ľudí, produkty a poskytovateľov z celého sveta. Spojili sme sily, spolu sme silnejší ako kedykoľvek predtým!

Pobočka GEFCO Slovakia s.r.o, so sídlom v Bratislave, bola založená v júli 2004.
Je výhradným distribútorom vozidiel spoločností Stellantis a Jaguar Landrover a priamo organizuje logistické operácie pre závod Stellantis v Trnave. Tiež poskytuje dopravné a logistické služby subdodávateľom koncernu Stellantis, ako aj mnohým iným významným priemyselným spoločnostiam na území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Vraniaková
E-mail: poslať životopis
ID: 1118123  Dátum zverejnenia: 28.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 550 EUR/mesiac