CNC Frézar (3-osá fréza)

Geeltec s.r.o.

Miesto práce
Lužianky, Rastislavova, Lužianky
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
apríl 2020
Hodinová sadzba od 6,- EUR/ h - špecifikovaná bude na pohovore - v závislosti od praxe a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vhodné aj pre absolventov
Po absolvovaní zaškolenia v programe FIDIA bude vybraný uchádzač plniť nasledovné úlohy:
-nastavovanie a obsluha 3 osej CNC frézy (program FIDIA)
- programovanie
- obrábanie dielcov na základe technickej dokumentácie
- vstupná, priebežná, výstupná kontrola obrábaných dielov

- ak spĺňate požiadavky uvedené v inzeráte, pošlite prosím svoj životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, resp. dohodnite si termín pohovoru na telefónnom čísle: 037 / 3810878
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v pozícii CNC Frézar vítaná
- programovanie Fidia (resp. FANUC, Sinumerik)
- schopnosť pracovať samostatne a zodpovedne
- platný živnostenský list

Spoločnosť sa zaoberá výrobou zdvíhacích a manipulačných zariadení a náhradných dielov pre stavebné stroje od roku 2010.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3790198  Dátum zverejnenia: 3.3.2020