Commercial and distribution manager

Gedeon Richter Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiacBonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikácia a spolupráca s centrálou, plánovanie a sledovanie dodávok podľa prepravného kalendára, kontrola stavu zásob a šarží
- Spolupráca s internými / externými stakeholdermi na riadení distribúcie produktu k zákazníkom
- Priama zodpovednosť za správu objednávok
- Monitorovanie skladových zásob a správa alokácií v prípade nízkej dostupnosti produktu
- Manažment emergentného systému
- Podpora komplexného plánovacieho procesu (mesačne): koordinácia zberu dát, spracovanie, reportovanie
- Spravovanie transferového systému objednávok
- Komunikácia s externými stranami (ŠÚKL, Ministerstvo zdravotníctva, nemocnicea distribučné spoločnosti)
- Aktívna účasť v tendroch
- Zákaznícky servis (reklamácie, cenové podmienky, kompenzácie..)
- Monitoring GDP a FMD

- zázemie medzinárodnej spoločnosti
- motivujúci bonusový systém, pravidelná valorizácia platov
- firemné auto, telefón, PC
- zabezpečený osobnostný rast zamestnancov vzdelávacími aktivitami
- práca v mladom kolektíve

Ak máte záujem stať sa členom nášho tímu, svoj štruktúrovaný životopis zasielajte e-mailom na [email protected] alebo poštou na adresu Gedeon Richter Slovakia, s.r.o., Karadžičova 10, 821 08 Bratislava.
Z dôvodu veľkého počtu záujemcov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicínske, farmaceutické, biologické, chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- spoľahlivosť, zodpovednosť, systematickosť
- dôraz na presnosť vo výpočtoch
- vyžaduje vysoké pracovné nasadenie
- skúsenosť so strategickým riadením supply chain

Farmaceutická spoločnosť

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3884897  Dátum zverejnenia: 9.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac