Skladový pracovník - x-dock

Miesto práce
Senec

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hýbete tovarom!

Vaše úlohy
  • máte skúsenosti s prácou v sklade, so skenerom a nízkozdvižným vozíkom - podmienka
  • máte skúsenosti s nakládkou a výkladkou vozidiel
  • záleží vám na tom, aby vozidlá s tovarom vyrazili včas ku zákazníkom
  • oblasť prepráv je rýchla, dynamická a taký ste aj Vy - flexibilný a fit
  • máte preukaz na obsluhu nizkozdvižného vozíka a celkovo máte rád techniku (skenery, stroje atď.)
Váš profil
  • spolu s kolegami v prekládkovom sklade sa staráte o nakládku vozidiel
  • pracujete so skenerom, čiastočne ručná manipulácia, pracuje sa výlučne s nízkozdvižným vozíkom - PRAX NUTNÁ
  • dôležité je dodržiavať plánované časy nakládky a výkladky tovaru.
  • pracuje sa v trojzmennej prevádzke - 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00 hod.
Naša ponuka

Ponúkame ​​​​stabilné pracovné miesto v nadnárodnej spoločnosti. Prácu v mladom a dynamickom kolektíve, kde sa vyžaduje samostatnosť a zodpovednosť. Môžete využiť rôznorodé možnosti vzdelávania v pracovnej dobe, ako aj možnosť kariérneho rastu.  Mzda je vždy najneskôr do 15.dňa v mesiaci na vášom účte. Ročný bonus -13. plat. Bonusy, ktoré môžete u nás získať sú za odporučenie nového zamestnanca, ako aj bonus pri významných životných udalostiach. Spoločenské akcie na ktorých sa môžete zabaviť su: grilovačky, vianočný večierok. Podporujeme starostlivosť o zdravie v podobe pitného režimu, organizovaním "Dňa zdravia", rôznych športových podujatí a možnosťou využívať Multisport kartu. Mzda vo výške 1300 Eur/mesačne (1000 Eur + 300 Eur variabilná zložka) + nadčas.

Benefity
  • pitný režim
  • vzdelávanie
  • referenčný program
  • príspevky pri významných udalosťiach
  • spoločenské podujatia
  • starostlivosť o zdravie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Melišová
E-mail: poslať životopis
ID: 4793928  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.