Disponent/ka Senec

Miesto práce
Senec

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podtitul

Úspech je Váš motor!

Vaše úlohy
  • Zabezpečuješ linkové vozidlá v rámci Slovenska pre potreby Gebruder Weiss
  • Zabezpečuješ prepravy autami od dodávky po kamión v rámci SR
  • Staráš sa o optimálne vyťaženie vozidiel, organizuješ dopravné kapacity cez zmluvných dopravcov
  • Príprava podkladov, kontrola nakládky, dostupnosť pre vodičov pri riešení operatívnych ťažkostí
  • Kontrola a spracovanie áut hlavných liniek + objednávky dopravcom
  • Kontroling preprav
  • Kontrola vyťaženia aut pri ich nakládke v sklade a koordinácia zo skladom
  • Kontrola a uzatváranie zásielok, spracovanie došlej dokumentácie po doručení
  • Práca na jednú smenu 8:00 -16:30
  • Cieľom je kvalitná služba - tovar doručený k zákazníkovi bez poškodení a načas
Váš profil
  • Hľadáš si dynamickú prácu v stabilnej firme?
  • Máš rád/rada geografiu, dobre sa orientuješ na mape  Slovenska?
  • Máš dobré priestorové videnie a predstavivosť? (rozumej: koľko zásielok sa zmestí do vozidla?)
  • Pracuješ zodpovedne, s ohľadom na ostatných členov tímu, ktorí počas druhej zmeny na tvoju prácu nadväzujú
  • Zvládaš hektické pracovné prostredie a rýchlu komunikáciu s vodičmi
  • Máš stredoškolské vzdelanie a optimálne skúsenosti z podobnej pozície
  • Práca vhodná aj pre junior dispečera - zaučíme Ťa!

Ak si odpovedal na tieto otázky áno, potom je pracovná pozícia vhodná pre Teba!

Naša ponuka

Ponúkame ​​​​stabilné pracovné miesto v nadnárodnej spoločnosti. Prácu v mladom a dynamickom kolektíve, kde sa vyžaduje samostatnosť a zodpovednosť. Môžete využiť rôznorodé možnosti vzdelávania v pracovnej dobe, ako aj možnosť kariérneho rastu.  Mzda je vždy najneskôr do 15.dňa v mesiaci na vášom účete. Ročný bonus - 13. plat. Bonusy, ktoré môžete u nás získať sú za odporučenie nového zamestnanca, ako aj bonus pri významných životných udalostiach. Spoločenské akcie na ktorých sa môžete zabaviť su: grilovačky, vianočný večierok. Podporujeme starostlivosť o zdravie v podobe pitného režimu, organizovaním "Dňa zdravia", rôznych športových podujatí a možnosťou využívať Muiltisport kartu. Férové ohodnotenie od 1300 Eur - výška mzdy je informatívna a jej konečná výška závisí od predchádzajúcej praxe a skúseností kandidáta.

Benefity
  • parkovanie
  • zľavy
  • network
  • akcie
  • školenie a rozvoj
  • referenčný program
  • príspevky pri významných udalosťiach
  • spoločenské podujatia
  • starostlivosť o zdravie

Požiadavky na zamestnanca

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Melišová
E-mail: poslať životopis
ID: 4788487  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.