Disponent/ka rozvozu_Dolný Hričov

Miesto práce
Bytča

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podtitul

GW sú ľudia - GW sme my!

Vaše úlohy
  • spoločne s kolegami a kolegyňami plánuješ doručovanie tovaru po Severozápadnom Slovensku z našej  pobočky v Dolný Hričov.
  • staráš sa o optimálne vyťaženie vozidiel, organizuješ dopravné kapacity cez zmluvných dopravcov
  • vodiči prichádzajú ráno - príprava podkladov, kontrola nakládky, dostupnosť pre vodičov pri riešení operatívnych ťažkostí
  • kontrola a uzatváranie zásielok, spracovanie došlej dokumentácie po doručení a spracovanie dobierok
  • práca na dve zmeny (04:00-12:00, 12:00-19:30)
  • cieľom je kvalitná služba - tovar doručený k zákazníkovi bez poškodení a načas
  • nástup  IHNEĎ
Váš profil
  • hľadáš si dynamickú prácu v stabilnej firme
  • máš rád/rada geografiu, dobre sa orientuješ na mape najmä Sverozápadného Slovenska
  • máš dobré priestorové videnie a predstavivosť:-) (rozumej: koľko zásielok mi vojde do vozidla?)
  • pracuješ zodpovedne, s ohľadom na ostatných členov tímu, ktorí počas druhej zmeny na tvoju prácu nadväzujú
  • zvládaš hektické pracovné prostredie (hlavne ráno) a rýchlu komunikáciu s vodičmi
  • máš stredoškolské vzdelanie a optimálne skúsenosti z podobnej pozície
Naša ponuka
  • stabilné pracovné miesto v nadnárodnej spoločnosti
  • práca v mladom a dynamickom kolektíve
  • pracovné oblečenie, obnovenie preukazu na obsluhu nzv zdarma, príspevok na poistenie zodpovednosti za škodu
  • moderné technické vybavenie
  • možnosť kariérneho rastu
  • spoločenské akcie: grilovačka, vianočný večierok
  • starostlivosť o zdravie: Deň zdravia, športové podujatia
  • možnosť využívania Multisport karty
  • mzda vždy do 15.dňa v mesiaci na vašom účte
  • bonus za odporučenie kandidáta
  • bonus pri životných udalostiach a jubileách (vernostné)
  • ročný bonus: 13.plat
  • férové ohodnotenie v závislosti od skúseností a kvalifikácie (od 1000 Eur/ mesačne)

Požiadavky na zamestnanca

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Melišová
E-mail: poslať životopis
ID: 4573225  Dátum zverejnenia: 5.5.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.