Špeditér / Disponent

Miesto práce
Senec
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podtitul

GW sú ľudia - GW sme my!

Vaše úlohy
  • vyhľadávanie a získavanie nových klientov + realizácia prepráv
  • spracovanie cenových ponúk pre celovozové zásielky
  • zabezpečenie evidencie objednávok
  • zabezpečenie kooperácie s cudzími dopravcami a špedíciami,  vrátane zahraničných klientov
  • neustále sledovanie priebehu dopravy
  • po zistení nezhôd a reklamácií okamžité zabezpečenie potrebných administratívnych úkonov na ich riešenie
  • denné uzatváranie objednávok prepráv pre dopravcu a  ich evidovanie do príslušného softwaru + skenovanie CMR s dosiahnutím cieľov
  • denné sledovanie výkonov pridelených klientov a navrhovanie možných zlepšení
  • zabezpečenie okamžitého prerušenia, skončenie spolupráce s klinetom v prípade neplnenia si dohodnutých podmienok
  • vedenie zoznamu "kartotéky" potencionálnych klientov a na týždennej báze podávanie správ vedúcemu
Váš profil
  • prax na pozícii špeditér / disponent FTL
  • samostatnosť
  • časová flexibilita
  • komunikatívnosť
  • trestná bezúhonnosť
Naša ponuka
  • ​​​​​​stabilné pracovné miesto v nadnárodnej spoločnosti
  • práca v mladom a dynamickom kolektíve
  • samostatná a zodpovedná práca
  • rôznorodé možnosti vzdelávania v pracovnej dobe
  • možnosť kariérneho rastu
  • mzda vždy do 15.dňa v mesiaci na vašom účte
  • 13. plat
  • podporujeme pitný režim
  • bonus za odporučenie nového zamestnanca
  • bonus pri významných životných udalostiach
  • spoločenské akcie: grilovačka, vianočný večierok, spoločné raňajky
  • starostlivosť o zdravie: Deň zdravia, športové podujatia
  • možnosť využívať Multisport kartu
  • férové ohodnotenie v závislosti od skúseností a kvalifikácie od 1400 Eur + provízia z dosiahnutých výsledkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Melišová
E-mail: poslať životopis