Máš prax s RETRAKOM ? Hľadáš FÉROVÝ prístup a STABILITU? ZAMESTNAJ SA U NÁS !

Miesto práce
Senec
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 380 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podtitul

Vďaka Vám sa to dá!

Vaše úlohy
  • príjem a výdaj tovaru na základe dokladov zákazníka
  • práca so skenerom
  • práca na retraku
  • práca v modernom sklade s novým skladovým systémom
  • práca na 2 zmeny
  • 06:00 - 14:15 a 11:30 - 20:00 hod.
Váš profil
  • zodpovednosť
  • samostatnosť
  • tímová práca
Naša ponuka
  • stabilné pracovné miesto v nadnárodnej spoločnosti
  • perspektívne zamestnanie z dlhodobého hľadiska
  • možnosť obnovenia/vyhotovenia preukazu NZV/VZV
  • zabezpečujeme pitný režim
  • mzda vždy do 15.dňa v mesiaci na vašom účte
  • bonus za odporučenie kandidáta
  • bonus pri významných životných udalostiach
  • spoločenské akcie: grilovačka, vianočný večierok, opekačky
  • starostlivosť o zdravie: Deň zdravia, športové podujatia
  • možnsť používania Multisport karty
  • mzda vo výške 1380 Eur/mesačne (1030 Eur + 350 Eur variabilná zložka)
  • ročný bonus - 13.plat

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.2.2023 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Melišová
E-mail: poslať životopis
ID: 4500660  Dátum zverejnenia: 13.1.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 380 EUR/mesiac