Vedúci zmeny v trojzmennej prevádzke

Miesto práce
Senec
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podtitul Vďaka Vám sa to dá! Vaše úlohy
  • organizačné zručnosti a schopnosť riadiť kolektív, ktorý sa stará o komplexné procesy medzinárodného zákazníka
  • organizácia a riadenie personálu na základe procesov
  • denná komunikácia s oddeleniami, kontrola kvality a nastavovanie opatrení pre neustále zlepšovanie
  • ste dôležitou súčasťou skladovej a prepravnej operatívy, ktorá prináša kvalitnú službu až ku zákazníkovi
  • prácu vzkonávate v modernom sklade s novým skladovým systémom
  • zodpovednosť a riadenie tímu na základe nastavených procesov
Váš profil
  • máte skúsenosti v oblasti logistiky
  • nevyhnutná prax v prekládkovom sklade
  • ste spoľahlivý/á, máte rád/rada flexibilitu a rýchlosť, ktorou sa vyznačuje dynamické prostredie logistiky
  • rád/rada pracujete v kolektívu a na trojzmennú prevádzku
  • rád/rada pracujete v skladových systémoch a programoch, znalosti s PC (Excel, Word, internet, Outlook)
  • prax na nízkozdvižnom vozíku je výhodou
Naša ponuka
  • stabilné pracovné miesto v nadnárodnej spoločnosti
  • práca v mladom a dynamickom kolektíve
  • možnosť kariérneho rastu
  • moderné technické vybavenie
  • pracovné oblečenie, obnovenie preukazu na obsluhu vozíkov zdarma, príspevok na poistenie zodpovednosti za škodu
  • spoločenské akcie: grilovačka, vianočný večierok
  • starostlivosť o zdravie: Deň zdravia, športové podujatia
  • možnosť používania Multisport karty
  • mzda vždy do 15.dňa v mesiaci na vašom účte
  • bonus za odporučenie kandidáta
  • bonus pri životných udalostiach a jubileách (vernostné)
  • mzda vo výške 1100 Eur/mesačne  (1100 Eur/mesačne + 300 Eur výkonnostný bonus) + nadčas
  • ročný bonus - 13.plat

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

1

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Melišová
E-mail: poslať životopis