Disponent/ka pro.line / zberná služba

Miesto práce
Senec
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podtitul
Naši zákazníci sú pre Vás dôležití!
Vaše úlohy
  • disponovanie zásielok, organizovanie a kontrola pridelených liniek
  • monitorovanie a kontrola vykládkových listín
  • optimalizácia vyťaženosti vozidiel
  • denná komunikácia s dopravcami, zákazníkmi, zahraničnými špedíciami a pobočkami GW
  • spracovanie To-Do zoznamu - premeraných a prevážených zásielok
  • spracovanie zásielok v systéme CargoClear
  • nákup a predaj prepravy
  • kontrola statusov zásielok, inventúrnych reportov, zápisov o výkladke
  • pre zahraničné špedície, medzinárodných prepravcov a interné oddelenia
  • dodražiavanie smerníc s ohľadom na rýchlosť vyúčtovania
Váš profil
  • orientácia na cieľ
  • schopnosť organizovať
  • zvládanie stresových a hektických situácií
  • schopnosť samostatne rozhodovať
  • samostatná práca, aj v práca v tíme
Naša ponuka
  • stabilné pracovné miesto v nadnárodnej spoločnosti
  • práca v mladom a dynamickom kolektíve
  • rôznorodé možnosti vzdelávania v pracovnej dobe
  • možnosť kariérneho rastu
  • mzda vždy do 15.dňa v mesiaci na vašom účte
  • 13. plat
  • podporujeme pitný režim
  • bonus za odporučenie zamestnanca
  • bonus pri významných životných udalostiach
  • spoločenské akcie: grilovačka, vianočný večierok, spoločné raňajky
  • starostlivosť o zdravie: Deň zdravia, športové podujatia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Melišová
E-mail: poslať životopis