Chceš sa starať o prepravy nášho kľúčového zákazníka?

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
2021-12-15
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podtitul
Staň sa kontaktnou osobou nášho zákazníka!
Vaše úlohy
  • ako súčasť nášho tímu sa staráš o bezproblémové spracovanie zásielok prideleného zákazníka
  • organizuješ a kontroluješ pridelené prepravné  linky
  • monitoruješ a kontroluješ vykládkové listiny
  • od zákazníka, GW pobočiek či partnerov vyžiadavaš chýbajúce doklady
  • spracúvaš objednávky a staráš sa o prípadné reklamácie
  • si kompetentnou kontaktnou osobou pre našich zákazníkov
  • organizuješ, koordinuješ a pravidelne komunikuješ so skladom
Váš profil
  • baví Ťa organizovať a máš rád/rada adrenalín
  • máš skúsenosti so zbernou službou
  • rád/rada komunikuješ v angličtine alebo nemčine
  • si angažovaný/á a nebojíš sa rozhodnúť
  • dokážeš si vytvoriť dobrú sieť a použiť ju v prospech zákazníka
  • pracuješ samostatne a zodpovedne
Naša ponuka
  • dynamická práca a možnosti sebarealizácie
  • odborné úlohy
  • príjemné pracovisko vo finančne nezávislej a stabilnej firme
  • práca v multikultúrnych tímoch
  • permanentné vzdelávanie a inovatívne metódy učenia
  • ponúkame príjemné pracovné prostredie, férové ohodnotenie v závislosti od skúseností a kvalifikácie (min. 1100  Eur/ mesačne, resp. dohodou podľa skúseností + ročný bonus)
  • ročný bonus (jeden brutto plat)
  • bonus za odporučenie kandidáta
  • bonus pri uzatvorení manželstva
  • bonus pri narodení dieťaťa
  • bonus pri dosiahnutí firemného jubilea (vernostné)
  • pitný režim (voda, káva, čaj)
  • pravidelné spoločné aktivity (vianočná kapustnica, večierok, spoločné raňajky, opekačky, grilovačky...)
  • možnosť účasti na vzdelávacích aktivitách (soft skills, hard skills)

Informácie o výberovom konaní

NÁSTUP MOŽNÝ IHNEĎ!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Melišová
E-mail: poslať životopis