Kontaktná osoba pre zákazníka

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
2021-08-01
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podtitul
Naši zákazníci sú pre Vás dôležití!
Vaše úlohy
  • ako súčasť nášho tímu sa staráte o bezproblémové spracovanie zásielok prideleného zákazníka
  • organizujete a kontrolujete pridelené linky
  • monitorujete a kontrolujete vykládkové listiny
  • od zákazníka, GW pobočiek či partnerov vyžiadate chýbajúce doklady
  • spracúvate objednávky a staráte sa o prípadné reklamácie
  • ste kompetentnou kontaktnou osobou pre našich zákazníkov
  • organizujete, koordinujete a pravidelne informujete
Váš profil
  • baví Vás organizovať a máte rád/rada adrenalín
  • máte skúsenosti so zbernou službou
  • rád/rada komunikujete v angličtine alebo nemčine
  • ste angažovaný/á a nebojíte sa rozhodnúť
  • dokážete si vytvoriť dobrú sieť a použiť ju v prospech zákazníka
  • pracujete samostatne a zodpovedne
Naša ponuka
  • dynamická práca a možnosti sebarealizácie
  • odborné úlohy
  • príjemné pracovisko vo finančne nezávislej a stabilnej firme
  • práca v multikultúrnych tímoch
  • permanentné vzdelávanie a inovatívne metódy učenia
  • Ponúkame príjemné pracovné prostredie, férové ohodnotenie v závislosti od skúseností a kvalifikácie (min. 1100  Eur/ mesačne, resp. dohodou podľa skúseností + ročný bonus)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavla Mackovčáková
Tel.: +421 918 606 118
E-mail: poslať životopis