Picker/Pickerka s retrakom na jednu zmenu

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
2021-06-01
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 250 EUR/mesiacFrom 950 EUR per month

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podtitul
Vďaka Vám sa to dá!
Vaše úlohy
  • pracujete v tíme s kolegami a staráte sa o tovar jedného z našich veľkých zákazníkov
  • pracujete na príjme a výdaji tovaru na zákalde objednávok zákazníka
  • pripravujete a konsolidujete zásielky podľa plánu transportov do celej Európy
  • pri práci používate skladovú techniku s skener
  • prácu vykonávate v modernom sklade s novým skladovým systémom
  • ste dôležitou súčasťou skladovej a prepravnej operatívy, ktorá prináša kvalitnú službu k zákazníkom
Váš profil
  • máte skúsenosti s vychystávaním a príjmom tovaru a prácou so skenerom
  • ste spoľahlivý/á, máte rrád/rada flexibilitu a rýchlosť, ktorou sa vyznačuje dynamické prostredie logistiky
  • rád/rada pracujete v kolektíve a v jednozmennej prevádzke
  • ovládate prácu na vysokozdvižnom vozíku typu retrak
Naša ponuka
  • stabilné pracovné miesto v silnej a zdravej firme
  • tím, ktorý spolu drží a ťahá za jeden koniec
  • pracovné oblečenie
  • moderné technické a skladové vybavenie
  • rôznorodé možnosti vzdelávania v pracovnej dobe
  • Ponúkame mzdu v závislosti od skúseností vo výške 950 Eur/mesačne + 300 Eur výkonnostné prémie výkonnostné prémie na mesačnej a ročný bonus

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavla Mackovčáková
Tel.: +421 918 606 118
E-mail: poslať životopis