Disponent/ka vnútroštátnej prepravy - hľadáme kandidátov z celého Slovenska

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
2021-04-01
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 250 EUR/mesiacFrom 1100 EUR per month

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podtitul
Úspech je Váš motor
Vaše úlohy
  • spoločne s kolegami a kolegyňami plánujete, koordinujete a disponujete doručovanie tovaru na Slovensku
  • optimálne plánujete vyťaženie našich vozidiel, organizujete kapacity a k našim zákazníkom prinášate kvalitnú službu
  • každodenná práca s dopravcami Vás baví a nemáte s tým ťažkosti
  • kontrolujete si svoje zásielky, profesionálne spracujete aj reklamácie a škodové prípady
  • práca na dve zmeny (04:00-12:30, 12:30-21:00)
Váš profil
  • baví vás geografia, dobre sa orientujete na mape
  • rád/rada plánujete a dokážete sa rýchlo rozhodovať
  • pracujete samostatne a zodpovedne, ale s ohľadom na ostatných členov tímu
  • zvládate hektické pracovné prostredie a komunikáciu so šoférmi
  • úspechy dosiahnuté aj v náročných časoch vám dodávajú energiu
  • máte stredoškolské vzdelanie a skúsenosti z podobnej pozície
Naša ponuka
  • možnosť uplatniť rozhodovacie schopnosti a realizovať sa a odborné úlohy
  • práca v multikultúrnych tímoch, možnosť individuálne sa prejaviť
  • moderné pracovisko
  • permanentné vzdelávanie na vysokej úrovni
  • nové a inovatívne metódy učenia
  • pracovné miesto je v Senci, radi stretneme kandidátov z akejkoľvek lokality
  • Ponúkame atraktívne pracovné prostredie, férové ohodnotenie v závislosti od skúseností a kvalifikácie (1100 Eur/ mesačne + 150 € mesačný bonus)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavla Mackovčáková
Tel.: +421 918 606 118
E-mail: poslať životopis