Admin práca aj pre absolventov

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
2021-03-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podtitul
Príď a uvidíš!
Vaše úlohy
  • budeš sa učiť spoznávať krásny svet prepráv a logistiky
  • kolegovia z tímu Ti ukážu, ako sa zorientovať v rýchlom svete prepráv a nachádzať tie najlepšie riešenia pre našich zákazníkov
  • Ty pracuješ od začiatku tiež a si zodpovedný/á za úlohy, ktoré Ti pridelia
  • pracuješ na prevažne administratívnych úlohách
  • naučíš sa, čo je dôležité v rámci služieb skladovania a špedície
Váš profil
  • si zvedavý/á a máš chuť vyskúšať si pracovný svet
  • tešíš sa na to, že sa môžeš učiť v praxi, máš rád/rada zmenu a rýchlosť logistiky
  • myšlienka práce s ľuďmi a samostatného konania sa Ti pozdáva
  • zaujímaš sa o svet a o dianie, plynule hovoríš nemecky alebo anglicky, dokážeš sa dorozumieť v angličtine, máš rád/rada IT systémy a iné technické médiá, neprekáža Ti ani práca s číslami
  • si v poslednom ročníku odbornej školy (napr. obchodná akadémia, stredná odborná škola atď.) alebo absolvent/ka
Naša ponuka
  • zistíš, čo Ťa zaujíma a kde sú Tvoje silné stránky
  • nadobúdaš schopnosti prácou, učením sa, otázkami – vytváraš si rozsiahle know how
  • od začiatku Ťa budeme sprevádzať, profesionálny nábeh a mentoring sú u nás výborne etablované, a ani potom Ťa nenecháme „plávať“
  • budeme Ti pomáhať, aby si získal/a potrebné vedomosti v oblasti prepráv a logistiky a nazbieral/a praktické skúsenosti
  • máme pripravené online vzdelávanie, školenia, workshopy, pretože si myslíme, že sa učíme celý život
  • Pre túto pozíciu máme stanovený úvodný plat vo výške 1000 €. Ku mzde prislúcha aj ročný bonus.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavla Mackovčáková
Tel.: +421 918 606 118
E-mail: poslať životopis
ID: 4031605  Dátum zverejnenia: 10.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.