Skladník v prekládke na tri zmeny

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
2021-01-15

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podtitul
Hýbete tovarom!
Vaše úlohy
  • Spolu s nami pracujete v tíme s kolegami, staráte sa o správne a kvalitné spracovanie tovaru veľkých zákazníkov
  • Staráte sa o nakládku a vykládku tovaru, používate skener, tovar triedite, označujete a pripravujete na expedíciu
  • Pri práci používate skener, nakládkové a vykládkové listiny, štítky a dodacie listy
  • Ste súčasťou skladovej operatívy, ktorá prináša kvalitnú službu zákazníkov
  • Pripravujete a konsolidujete zásielky podľa plánu do jednotlivých krajín Európy
Váš profil
  • Máte skúsenosti s prácou v sklade a záleží Vám na tom, aby vozidlá s tovarom vyrazili včas ku zákazníkom
  • Oblasť prepráv je rýchla, dynamická a taký ste aj Vy - flexibilný a fit
  • Podmienkou sú skúsenosti s prácou na nízkozdvižnom alebo vysokozdvižnom vozíku
  • Skúsenosti s prácou so skenerom
  • Na oddelení sa pracuje s bremenami - práca nie je vhodná pre ženy
  • Pri práci sa vyskytuje veľa ručnej manipulácie
Naša ponuka
  • stabilné pracovné miesto v silnej a zdravej firme
  • tím, ktorý spolu drží a ťahá za jeden koniec
  • pracovné oblečenie
  • moderné technické vybavenie
  • rôznorodé možnosti vzdelávania v pracovnej dobe
  • Ponúkame mzdu vo výške 850/mesačne, príplatky, výkonnostné prémie na mesačnej báze vo výške 300 € a ročnej báze vo výške 850 € (podľa dátumu nástupu počas roka).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavla Mackovčáková
Tel.: +421 918 606 118
E-mail: poslať životopis
ID: 4022562  Dátum zverejnenia: 19.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.