Hľadáme disponentov FTL/LTL

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
2020-11-01
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacFrom 1200 EUR per month

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podtitul
Naši zákazníci sú pre Vás dôležití!
Vaše úlohy
  • spoločne s kolegami a kolegyňami plánujete, koordinujete a disponujete objednávky v Európe
  • denná komunikácia s dopravcami a zákazníkmi Vás baví a nemáte s tým ťažkosti
  • ste partnerom pre zahraničné špedície, medzinárodných prepravcov a interné oddelenia

Naša ponuka

  • možnosť uplatniť rozhodovacie schopnosti a realizovať sa; práca, ktorá Vás bude baviť a odborné úlohy
  • práca v multikultúrnych tímoch, možnosť individuálne sa prejaviť
  • moderné pracovisko
  • permanentné vzdelávanie na vysokej úrovni
  • nové a inovatívne metódy učenia, ktoré Vás nadchnú
  • Ponúkame atraktívne pracovné prostredie, férové ohodnotenie v závislosti od skúseností a kvalifikácie (min. 1200 Eur/ mesačne)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Váš profil

  • máte pred očami cieľ a udržiavate si prehľad
  • s radosťou organizujete
  • adrenalín v hektických situáciách Vás povzbudzuje k produktivite
  • Vašimi výhodami sú angažovanosť a schopnosť rozhodovať
  • máte dobré kontakty a dokážete ich využiť v prospech zákazníka
  • samostatná práca Vás baví rovnako ako práca v tímoch
  • úspechy dosiahnuté aj v náročných časoch Vám dodávajú energiu
  • máte ekonomické vzdelanie, skúsenosti z podobnej pozície, hovoríte anglicky, radi pracujete s IT systémami a ste celkovo digitálne kompetentný/á

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavla Mackovčáková
Tel.: 00421 918 606 118
E-mail: poslať životopis